header
QR Kod
bubble for JYPnation

bubble for JYPnation

1.3.2 geliştirici Dear U Co., Ltd.
(0 İncelemeler) Şubat 11, 2024
bubble for JYPnation bubble for JYPnation bubble for JYPnation bubble for JYPnation bubble for JYPnation bubble for JYPnation

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.2
Güncelle
Şubat 11, 2024
Geliştirici
Dear U Co., Ltd.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dearu.bubble.jyp
Şimdi İndir

bubble for JYPnation Hakkında Daha Fazla

Make your day more special with a message like a gift from your favorite idol!

Bubble uygulaması, favori idolünüzle özel ve gizli mesajlar almanızı sağlayan bir mesajlaşma platformudur. Uygulama, kullanıcıların favori idolünün günlük hayatından özel mesajlar almasını ve onlara doğrudan gönderilen içerikleri görüntülemesini sağlar. Ayrıca, kullanıcılar favori idolüyle gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilir ve onlara cesaret ve sevgi dolu mesajlar gönderebilirler.

Bubble uygulaması, kullanıcıların favori idolüyle olan özel günlerini de kutlamalarına olanak tanır. Kullanıcılar, idolüyle özel bir yıl dönümü tarihi paylaşabilirler. Ayrıca, kullanıcılar idolün mesajlarını kendi dillerinde okuyabilir ve yanıtlayabilirler.

Uygulama için gerekli erişim izinleri arasında fotoğraf ve video yükleme, depolama, mikrofon ve kamera kullanımı yer alır. Bu izinler, kullanıcıların fotoğraf ve videolarını yüklemeleri ve sesli mesajlar göndermeleri için gereklidir. İzinlerin yanı sıra, PUSH bildirimleri almak için de uygulamaya erişim izni verilebilir.

Bubble uygulamasına erişim izinleri istenmesine rağmen, kullanıcılar bu izinleri vermese bile uygulamayı kullanmaya devam edebilirler. Ancak, Android sürümü 6.0'dan düşük olan kullanıcılar, gereksiz erişim izinlerini kontrol etmek için cihazlarının işletim sistemini yükseltmeleri gerekebilir.

Bubble uygulaması, resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla kullanıcılarla iletişim kurar. Bu hesaplar arasında Twitter, Instagram ve Facebook yer alır. Kullanıcılar, uygulamayla ilgili herhangi bir soru veya öneriyi bu sosyal medya hesaplarına bildirebilir veya uygulamanın resmi e-posta adresine ulaşabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.