header
QR Kod
BTS Island: In the SEOM Puzzle

BTS Island: In the SEOM Puzzle

2.9.0 geliştirici HYBE IM Co., Ltd.
(0 İncelemeler) Haziran 06, 2024
BTS Island: In the SEOM Puzzle BTS Island: In the SEOM Puzzle BTS Island: In the SEOM Puzzle BTS Island: In the SEOM Puzzle BTS Island: In the SEOM Puzzle BTS Island: In the SEOM Puzzle

En Son Versiyon

Versiyon
2.9.0
Güncelle
Haziran 06, 2024
Geliştirici
HYBE IM Co., Ltd.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hybeim.intheseom
Şimdi İndir

BTS Island: In the SEOM Puzzle Hakkında Daha Fazla

Welcome to the match-3 puzzle game made by BTS!

BTS Island: In the SEOM, BTS üyeleri (RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V, Jung Kook) ile birlikte adanın keşfedilmesine olanak sağlayan bir eşleştirme-3 bulmaca oyunudur. Oyun oynarken BTS şarkılarının tadını çıkarabilirsiniz. BTS Island: In the SEOM'da oynayabileceğiniz en iyi BTS şarkılarının tadını çıkarın ve adanın her köşesini keşfedin. Oyun, zorlu bulmacaların yanı sıra BTS üyelerinin hikayesini de içermektedir.

Oyunu herkes oynayabilir! BTS hayranlarından, bulmacaları seven oyunculara kadar herkes için seviyeler mevcuttur. BTS üyelerinin kişisel olarak hazırladığı seviyeleri deneyin ve SeomBoard sıralamalarında yükselmeyi deneyin. Ayrıca, BTS'nin büyüme hikayesini de gözden geçirin.

Tropikal Adası, Kış Adası, Çöl Adası ve Shadow Adası gibi adaları keşfederken, oyunu daha da eğlenceli hale getirmek için cool süslemeler kurabilirsiniz. BTS'ye 350 farklı kıyafet giydirin ve üyeler arasındaki kimyanın yer aldığı hikayeleri görüntüleyin. Ayrıca, BTS'nin “DNA”, “IDOL”, “FIRE”, “FAKE LOVE” gibi en iyi şarkılarının tadını çıkarın.

Penguenler, bebek ahtapotlar, bungeoppanglar ve çilek şekerleri gibi sevimli engelleri yok ederek bulmacaları temizleyin. Ayrıca, kameleonlar, korsan kurbağalar, halka kutuları ve Jin'in Wootteo'su gibi daha zor engelleri de deneyin. Ücretsiz etkinlikler olan Özel Yer, Hazine Haritası, Konser Modu, Kore Yarışı ve Çamur Yarışı gibi etkinliklere katılarak ödüller kazanın.

Kulüpler oluşturun ve Plaza'da yeni arkadaşlar edinin! Oyun arkadaşlarınızla daha da eğlenceli hale gelir. Ayrıca, reklamsızdır ve her şey ücretsizdir. BTS'in eşleştirme-3 oyununa başlayın! Yeni hesaplar [BTS Resmi Işık Sopa ARMY Bomb Süsleme] alacak. Adanın herhangi bir yerine ARMY BOMB STAND yerleştirin ve karakterlerle etkileşime girerek BTS şarkılarının tadını ücretsiz çıkarın. Şimdi indirin ve postanızı kontrol edin.

BTS Island: In the SEOM ile ilgili en son haberler için aşağıdaki adresleri ziyaret edin:

- Resmi Marka Sitesi: https://bts-island.com/

- Resmi Twitter: https://twitter.com/INTHESEOM_BTS

- Resmi YouTube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCh7AOH7ar_5F90b7A2Yse7w

- Resmi Instagram: https://www.instagram.com/intheseom_bts/

- Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/INTHESEOM.BTS

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.