header
QR Kod
BroadLink -Universal TV Remote

BroadLink -Universal TV Remote

1.8.4 geliştirici BroadLink
(0 İncelemeler) Mayıs 03, 2024
BroadLink -Universal TV Remote BroadLink -Universal TV Remote BroadLink -Universal TV Remote BroadLink -Universal TV Remote BroadLink -Universal TV Remote BroadLink -Universal TV Remote

En Son Versiyon

Versiyon
1.8.4
Güncelle
Mayıs 03, 2024
Geliştirici
BroadLink
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
cn.com.broadlink.econtrol.international
Şimdi İndir

BroadLink -Universal TV Remote Hakkında Daha Fazla

BroadLink is your best companion to control your IR appliances

Bu uygulama, evinizdeki tüm klima, TV, set üstü kutu, ses sistemleri, DVD/Blu-ray oynatıcı, vantilatör, lamba, su ısıtıcısı, hava temizleyici, elektrikli süpürge ve nemlendirici gibi IR cihazlarını tek bir uygulama üzerinden kontrol etmenizi sağlar. Samsung, LG, Xiaomi, Huawei, HTC gibi tüm akıllı telefonlarla mükemmel bir şekilde çalışır.

AI ve büyük veri algoritması sayesinde, BroadLink size bölgenize ve markanıza göre en sık kullanılan 3 IR seçeneğini önerir. Onlarca seçenek denemenize gerek kalmadan cihazınızı birkaç dokunuşla kolayca ve doğru bir şekilde eşleştirebilirsiniz. Hayat için inşa edilmiş en güçlü AI deneyimini sadece BroadLink ile yaşayın!

Dünyanın en büyük IR veritabanına sahibiz ve 10W+'dan fazla uzaktan kumandayı ve 3751 cihaz markasını destekliyoruz. Test edilmiş güvenilirliği olan resmi IR seçeneklerimizi veya yıllardır kullanıcılarımız tarafından paylaşılan ve popüler olmayan modellere uygun olan IR seçeneklerimizi seçebilirsiniz.

Bu harika uygulamayı deneyin ve belki de köşede bulunamayan uzaktan kumandalarınızı evinizde tamamen değiştirmesine izin verin.

Facebook destek ekibimizle iletişime geçin [ BroadLink International ].

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.