header
QR Kod
Brawl Stars

Brawl Stars

54.243 geliştirici Supercell
(0 İncelemeler) Mart 07, 2024
Brawl Stars Brawl Stars Brawl Stars Brawl Stars Brawl Stars Brawl Stars

En Son Versiyon

Versiyon
54.243
Güncelle
Mart 07, 2024
Geliştirici
Supercell
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.supercell.brawlstars
Şimdi İndir

Brawl Stars Hakkında Daha Fazla

Mobil cihazlar için hızlı, 3’e 3 oynanan çok oyunculu bir savaş oyunu! Üç dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza oynayın.

Bu uygulama, birbirlerine karşı savaşmak isteyen oyuncuların bir araya geldiği bir savaş oyunudur. Oyuncular, yıldız güçleri ve aksesuarlarla güçlendirebilecekleri birçok savaşçıyı açabilir ve yükseltebilirler. Özel kostümler toplayarak farklarını ortaya koyabilirler. Brawl evrenindeki gizemli mekanlarda savaşın. Oyunun birçok modu bulunmaktadır. Elmas Kapmaca, Hesaplaşma, Savaş Topu, Ödül Avı, Soygun ve özel etkinlikler gibi farklı modlarla oyuncuların savaş tecrübeleri zenginleştirilmiştir. Oyun içi eleme turlarını geçip Brawl Stars e-spor turnuvalarına katılabilirsiniz.

Savaşçılarınızın seviyelerini yükseltebilir, benzersiz kostümler alıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca, görevleri tamamlayarak savaş kutularını açabilir ve elmas, rozet ve özel Brawl Pass kostümü gibi ödüller kazanabilirsiniz. Her sezon yeni içerikler gelmektedir. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz.

Oyuncular, genel ve yerel liderlik tablolarında yükselerek en iyi savaşçı olduklarını gösterebilirler. Oyun sürekli olarak yenilenmektedir. Zamanla yeni savaşçılar, görünümler, haritalar, özel etkinlikler ve oyun modları gelecektir. Oyuncular, mobil cihazlar için hızlı ve çok oyunculu bir savaş oyunu deneyimi yaşayabilirler.

Brawl Stars, Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach'in yapımcılarından biri olan Supercell tarafından geliştirilmiştir. Oyuncular, Ayarlar > Yardım ve Destek bölümünden veya http://supercell.helpshift.com/a/brawl-stars/ üzerinden destek alabilirler. Oyunu oynamak için en az 9 yaşında olmanız gerekmektedir ve kullanıcıların gizlilik politikasına ve hizmet koşullarına uymaları gerekmektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.