header
QR Kod
Bottled - Message in a Bottle

Bottled - Message in a Bottle

2.12.1 geliştirici Honi Inc
(0 İncelemeler) Mart 06, 2024
Bottled - Message in a Bottle Bottled - Message in a Bottle Bottled - Message in a Bottle Bottled - Message in a Bottle Bottled - Message in a Bottle Bottled - Message in a Bottle

En Son Versiyon

Versiyon
2.12.1
Güncelle
Mart 06, 2024
Geliştirici
Honi Inc
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bottledapp.bottled
Şimdi İndir

Bottled - Message in a Bottle Hakkında Daha Fazla

Make friends, chat, and have fun with penpals from all over the world.

Bottled, sosyal medyadaki toksisiteye uzak, olumlu ve destekleyici bir topluluk oluşturuyor. Bu uygulama sayesinde mesajınızı bir şişeye yazıp denize atabilir ve başka birisi tarafından bulunmasını sağlayabilirsiniz.

3.5 milyondan fazla kullanıcının yer aldığı büyüyen bir topluluğa katılın ve yeni arkadaşlar edinin, destek bulun. Bu uygulama sayesinde insanlarla tanışmak ve anlamlı konuşmalar yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Şişede mesaj göndermenin modern versiyonunu deneyin ve yeni insanlarla tanışmanın, eğlenmenin ve anlamlı konuşmalar yapmanın yeni bir yolunu keşfedin!

İşleyiş şu şekildedir:

1) Güzel bir mesaj yazıp şişeye koyun ve denize atın. Şişeniz dünyanın herhangi bir yerindeki birisi tarafından rastgele alınacaktır.

2) Eğer o kişi şişeyi tutmaya karar verirse, yeni bir arkadaşınız olacak ve birbirinizle sohbet etmeye başlayabilirsiniz!

3) Eğer mesajınız salınmışsa, şişeniz tekrar denize bırakılacak ve başka bir rastgele yabancı tarafından alınacaktır!

Bottled'da şunları yapabilirsiniz:

  • Dünyanın herhangi bir yerindeki birine fotoğraf, ses veya metin mesajı gönderin.
  • Şişelerinizin yolculuğunu gerçek zamanlı olarak takip edin.
  • Eğlenceli sorular ve meydan okumalar için "Şişe Çevir" oynayın ve dünyanın dört bir yanındaki yeni arkadaşlarınızla sohbet edin!

Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? "ChatGPT destekli" Yaramaz Kaptanımız size güzel bir mesaj yazmanıza yardımcı olsun!

Yeni bir arkadaş, mektup arkadaşı, pozitif destek veya gerçek bir zihinsel bağlantı arıyorsanız, Bottled sayesinde tesadüfler size şans verin! Yavaş yavaş veya anında, kendi hızınızda ve baskı olmadan sohbet edin; bu destekleyici toplulukta ruh sağlığınızı ve zihinsel sağlığınızı iyileştirin. *** Yardıma ihtiyacınız varsa, bize contact@bottledapp.com adresinden ulaşmaktan çekinmeyin! ***

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.