header
QR Kod
Bot Commander for Discord

Bot Commander for Discord

1.11.1 geliştirici ayayaQ
(0 İncelemeler) Şubat 07, 2024
Bot Commander for Discord Bot Commander for Discord Bot Commander for Discord Bot Commander for Discord Bot Commander for Discord Bot Commander for Discord

En Son Versiyon

Versiyon
1.11.1
Güncelle
Şubat 07, 2024
Geliştirici
ayayaQ
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ayayaQ.discordbots
Şimdi İndir

Bot Commander for Discord Hakkında Daha Fazla

Bot Commander for Discord is an easy-to-understand app for creating a bot for Discord.

Bu uygulama, Android cihazınızdan tamamen ücretsiz ve süresiz olarak barındırılan bir bot sunar.

Botunuzun 100% Android cihazınızdan barındırılması ve ücretsiz olması büyük bir avantajdır.

Komut oluşturma özelliği sayesinde eğlenceli komutlar tasarlayabilirsiniz ve farklı işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Embed mesajları gönderebilir, roller atayabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.

Botunuzun özel durumunu "İzliyor..." ve "Yayında..." gibi seçeneklerle değiştirebilirsiniz. Bu sayede botunuzun durumunu daha canlı ve etkileyici hale getirebilirsiniz.

Komut anahtar kelimeleri, komutlarınızı daha dinamik hale getirmenize olanak sağlar. Rastgele sayılar oluşturabilir, rastgele mesajlar gönderebilir, kullanıcı profil resimlerini yükleyebilir ve hatta Javascript kodları ekleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde botunuz daha dinamik ve kullanışlı hale gelecektir.

Farklı komut tipleri, kullanıcıların sadece mesaj göndermesi dışında da işlemler gerçekleştirmenize olanak sağlar. Özel mesajlara yanıt verebilir, mesajlara tepki verilmesi durumunda işlem yapabilir, kullanıcıların sunucudan ayrılması, katılması ve yasaklanması gibi durumlarda da botunuz harekete geçebilir. Bu sayede botunuz daha etkili ve yönetilebilir olacaktır.

Botunuz için farklı komut setlerini yapılandırmalar olarak kaydedebilir ve ihtiyaç duydukça yükleyebilirsiniz. Bu sayede botunuzun işlevselliğini arttırabilir ve daha kolay yönetebilirsiniz.

Sunucunuza webhook mesajları gönderebilirsiniz. Bu sayede botunuzun sunucunuzla iletişim halinde olmasını sağlayabilir ve daha interaktif bir deneyim sunabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.