header
QR Kod
Boomit Kids - Play and Learn

Boomit Kids - Play and Learn

1.2.2 geliştirici SmartID Technologies
(0 İncelemeler) Mayıs 29, 2024
Boomit Kids - Play and Learn Boomit Kids - Play and Learn Boomit Kids - Play and Learn Boomit Kids - Play and Learn Boomit Kids - Play and Learn Boomit Kids - Play and Learn

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.2
Güncelle
Mayıs 29, 2024
Geliştirici
SmartID Technologies
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.smartidtechnologies.boomit_kids
Şimdi İndir

Boomit Kids - Play and Learn Hakkında Daha Fazla

Boomit Kids is an exciting and interactive way to enhance your child’s math and vocabulary skills. With over 10,000 curriculum-based questions, the app makes learning fun through repetition and the thrill of the ticking bomb!

Boomit Kids, birinci sınıftan altıncı sınıfa kadar olan çocuklara kelime ve cümleleri seslendirirken eğlenmelerine ve okur-yazarlık ve matematik becerileri geliştirmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Ebeveynler olarak, çocuğunuzun güvenli bir ortamda ve reklamsız bir şekilde öğrenmekte olduğundan emin olabilirsiniz. Çevrimdışı oynama özelliği sayesinde, nereye giderseniz gidin, Boomit Kids arabada, uzun yolculuklarda veya çocuğunuzu eğlendirmek ve ilgisini çekmek istediğiniz herhangi bir zamanda mükemmel bir seçenektir.

Oynamak için, oynamak istediğiniz konuyu seçin, soruları sırayla yüksek sesle okuyun ve cevaplayın, ardından cihazı bir sonraki oyuncuya geçirin. Tıklama bombası geri sayarken baskı artar, bu yüzden hızlı olun ve düşünme becerilerinizi test edin. Başlamadan önce, kaç tur oynamak istediğinize karar verin ve kimin baskıyla en iyi başa çıkabildiğini görün.

Boomit Kids Özellikleri: Boomit Kids, toplama, çıkarma, bölme ve çarpma gibi temel kavramları kapsayan geniş bir matematik soru bankasına sahiptir. Uygulama ayrıca, kafiyeli kelimeleri, zıt kelimeleri tanımlama ve heceler ve harflerle kelimeler yapma gibi kelime hazinesi ve dil sanatları becerilerini geliştirmeye yönelik egzersizler de içerir. Etkileşimli ve eğlenceli bir öğrenme yaklaşımıyla, Boomit Kids bu kavramları pratik etmeye ve ustalaşmaya yardımcı olarak, gelecekteki başarıları için sağlam bir temel oluşturmaktadır.

Çocuklar İçin Uzmanlıkla Oluşturulmuş: Okuma-yazma ve erken eğitim konularında uzmanlar tarafından oluşturulmuş, çocukların sesli harfler, görülen kelimeler, matematik ve daha fazlası konusundaki becerilerini geliştirmeyi amaçlayan bir uygulama. Uygulama, eğlence ile birleştirilerek, çocukların öğrenmeyi eğlenceli bulmalarını sağlar! Çocukları okuma-yazma ve matematik becerilerini geliştirmeye teşvik eder.

Çocuklar İçin Güvenli ve Reklamsız Öğrenme Ortamı: Reklamlardan tamamen uzak, çocukların öğrenmesi için güvenli bir ortam sağlar. 1. sınıftan 6. sınıfa uygun, yaşa uygun eğitim sağlayan içerikler sunar.

Boomit Kids, çocuklara matematik ve kelime hazinesi becerilerini eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde oynamayı, öğrenmeyi ve ustalaşmayı teklif eder. Öğrenme hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Çocuğunuzun eğitim serüvenine bugün başlayın ve becerilerinin yükseldiğini görün.

Gizlilik Politikası: https://www.boomitkids.com/privacy Kullanım Şartları: https://www.boomitkids.com/terms

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.