header
QR Kod
Boom Beach

Boom Beach

51.115 geliştirici Supercell
(0 İncelemeler) Nisan 17, 2024
Boom Beach Boom Beach Boom Beach Boom Beach Boom Beach Boom Beach

En Son Versiyon

Versiyon
51.115
Güncelle
Nisan 17, 2024
Geliştirici
Supercell
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.supercell.boombeach
Şimdi İndir

Boom Beach Hakkında Daha Fazla

Boom Beach'e hoş geldiniz: Bir planla gelin, yoksa yenilgiyle gidersiniz!

Bu oyun, savaş stratejisi üzerine kurulmuş bir oyun ve oyuncuların zekalarını ve kas güçlerini kullanarak Kara Muhafız'a karşı mücadele etmelerini sağlar. Tropik bir cennette geçen bu oyun, düşman üslerine saldırarak tutuklu adalıları kurtarmayı ve adanın sırlarını ortaya çıkarmayı amaçlar. Oyuncular, tüm dünyadan diğer oyuncularla bir araya gelerek birlikte çalışarak düşmanı alt etmeye çalışırlar.

DİKKAT: Bu oyun ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir. Ancak, bazı oyun öğeleri gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemeyen oyuncular, Google Play Store uygulamasının ayarlarından satın alımlar için parola korumayı ayarlayabilirler. Bu sayede istenmeyen ödemelerin önüne geçilebilir.

Oyuncular, milyonlarca oyuncu arasından seçim yaparak yüzlerce düşman üssünü yağmalayabilir ve kaynakların kontrolü için üslerini yükseltebilirler. Ayrıca, büyük tropik takımadaları keşfedebilir ve Yaşam Kristallerinin gücünü ortaya çıkarmak için maceraya atılabilirler. Oyunun heyecanını arttıran bir diğer özellik ise korkutucu Kara Muhafız Boss'larıyla karşılaşmak ve onların şeytani planlarını ortaya çıkarmak.

Oyuncuların birlikte görevler üstlenmek için diğer oyunculara katılmaları ve durdurulamaz bir Tim oluşturmaları da mümkündür. Ancak, oyuncuların en az 13 yaşında olmaları ve ebeveynlerinin izni olmadan oyunu indirebilmeleri için Hizmet Koşulları ve Gizlilik Politikası'na uygun olmaları gerekmektedir.

Boom Beach'in oynanabilmesi için internet bağlantısı gereklidir ve ebeveynlerin çocuklarının oyunu oynarken dikkat etmesi için bir Ebeveyn Kılavuzu da mevcuttur. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için, oyuncular Hizmet Koşulları ve Gizlilik Politikası sayfalarını ziyaret edebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.