header
QR Kod
BombSquad Remote

BombSquad Remote

geliştirici Eric Froemling
(0 İncelemeler) Haziran 02, 2024
BombSquad Remote BombSquad Remote BombSquad Remote

En Son Versiyon

Güncelle
Haziran 02, 2024
Geliştirici
Eric Froemling
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.froemling.bsremote
Şimdi İndir

BombSquad Remote Hakkında Daha Fazla

Use your phone or tablet as a controller with BombSquad.

Bu uygulama, bir TV veya tablet üzerinde epik yerel çok oyunculu çılgınlığı için aynı anda 8 cihazın bağlanmasına izin veriyor. Yani bir grup arkadaş, aynı ekranda oyun oynayabilir ve birbirleriyle yarışabilirler. Detaylar için bombsquadgame.com adresine bakabilirsiniz.

Bombalar hazır! Bu oyun, oyunculara bomba atma yeteneği verir ve bu bombalarla rakiplerini saf dışı bırakmayı amaçlar. Tek kişilik bir macera ya da arkadaşlarınızla birlikte çılgın bir rekabet içinde olabileceğiniz çok oyunculu modlar mevcuttur.

8 farklı karakter arasından seçim yapabilir, her birinin farklı özelliklerini kullanarak oyunda avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca özelleştirilebilir karakterler sayesinde kişisel bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

Bu oyunun yerel çok oyunculu özelliği, birlikte zaman geçirmeyi seven arkadaş grupları ve aileler için mükemmeldir. Aynı zamanda tek kişilik mod da mevcuttur, böylece yalnız olduğunuzda bile eğlenceye devam edebilirsiniz.

BombSquad, bağımlılık yaratan bir oyun ve sadece bir TV veya tablet ile birlikte arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyun değil, aynı zamanda mobil cihazlarınızda da keyifle oynayabileceğiniz bir oyundur. Hızlı tempolu eylemi ve çeşitli oyun modları sayesinde her zaman eğlenceli bir oyun deneyimi sunar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.