below header
QR Kod
BlockStarPlanet

BlockStarPlanet

7.10.6 geliştirici MovieStarPlanet ApS
(0 İncelemeler) Nisan 03, 2024
BlockStarPlanet BlockStarPlanet BlockStarPlanet BlockStarPlanet BlockStarPlanet BlockStarPlanet

En Son Versiyon

Versiyon
7.10.6
Güncelle
Nisan 03, 2024
Geliştirici
MovieStarPlanet ApS
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
air.com.moviestarplanet.roboblastplanet
Şimdi İndir

BlockStarPlanet Hakkında Daha Fazla

Yaratıcı arkadaşlar için en güzel blok yapma oyunu! Dünyamıza katıl ve kendi çoklu oyunlarını tasarla veya başka oyuncuların oluşturduğu milyonlarca eğlenceli oyuna katıl. Adını herkese duyur ve BlockStarPlanet'in en büyük yıldızlarından biri ol.

BlockStarPlanet, seni temsil eden eşsiz bir BlockStar'ı oluşturabileceğin bir uygulamadır. Kendi hayal gücünü kullanarak tasarlayabileceğin dünyaları arkadaşlarınla paylaşabilir ve milyonlarca diğer kullanıcının tasarımlarını keşfedebilirsin. Ayrıca diğer kullanıcıların paylaştığı parçaları kullanarak kendi BlockStar ve Dünyalarını yeniden yapabilirsin. Uygulama aynı zamanda arkadaşlarınla çoklu oyunlar oynamanı, sohbet etmeni ve yeni arkadaşlar edinmeni sağlar. BlockStarPlanet, yaratıcılığını özgürce yaşayabileceğin ve paylaşabileceğin eğlenceli bir ortam sunar.

BlockStarPlanet, dünya genelindeki binlerce oyuncunun bir araya geldiği ve birbirinin tasarımlarını kullandığı bir platformdur. Kendi tasarımlarını paylaştığında ünlü olma şansın da vardır. BlockStarPlanet, diğer oyuncuların komik, çılgın ve harika buluşlarıyla kendi hayal gücünü birleştirmeni sağlar.

BlockStarPlanet'e hoş geldin - Hayal gücünü paylaş! Bu uygulama, çocukların güvenli bir şekilde dünyanın her yerinden arkadaşlarıyla iletişim kurabilecekleri bir ortam sunar. Sunucularımız üzerinden yapılan tüm sohbetler, gelişmiş ve güvenli filtre sistemimizden geçer. Bu sayede ebeveynler çocuklarının güvende olduğunu bilmekten rahatlık duyarlar. Oyunu oynamak ücretsizdir, ancak daha gelişmiş bir deneyim ve bonus özelliklere erişmek istersen ücretli olarak VIP üyelik seçenekleri de mevcuttur.

RoboBlastPlanet'in tasarımcıları, senin için hazırladı! BlockStarPlanet, sürekli olarak güncellenen ve kullanıcıların isteklerine göre şekillenen bir uygulamadır. Bu sayede her zaman yeni ve heyecan verici özelliklerle karşılaşabilirsin. Hayal gücünü kullanarak kendine ait eşsiz bir BlockStar yaratmaya ve diğer oyuncularla etkileşime girmeye hazır mısın? O zaman hemen BlockStarPlanet'e katıl!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.