header
QR Kod
Bizim Çiftlik Sahil

Bizim Çiftlik Sahil

8.6.100 geliştirici Century Games PTE. LTD.
(0 İncelemeler) Mayıs 31, 2024
Bizim Çiftlik Sahil Bizim Çiftlik Sahil Bizim Çiftlik Sahil Bizim Çiftlik Sahil Bizim Çiftlik Sahil Bizim Çiftlik Sahil

En Son Versiyon

Versiyon
8.6.100
Güncelle
Mayıs 31, 2024
Geliştirici
Century Games PTE. LTD.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.funplus.familyfarm
Şimdi İndir

Bizim Çiftlik Sahil Hakkında Daha Fazla

Google Play’in Festival Güncellemeleri ile Tatile Hazır Ol
/

Merhaba! Eğer çiftlik oyunlarını seviyorsan, Bizim Çiftlik Sahil tam sana göre! Bu oyun, kendine özgü ve eğlenceli bir çiftlik deneyimi sunuyor. Oyunu oynamak için sadece bir internet bağlantısına ihtiyacın var. Oyun içerisinde seni sıkmayacak ve her zaman eğlendirecek görevler bulunuyor. Oyunun amacı, en iyi çiftçi olmak için arkadaşlarınla yarışmak!

Oyunun en ilgi çekici özelliklerinden biri, sahil bölgesinde kendi çiftliğini kurabilme imkanı sunması. Burada sevimli hayvanların bakımını yapabilir, ekinlerini büyütebilir ve markette satarak kâr elde edebilirsin. Ayrıca kendine ait bir gemi tasarlayabilir ve komşularına hava atabilirsin.

Bizim Çiftlik Sahil özellikleri arasında sınırsız ambar kapasitesi, hiç solmayan ekinler ve 400'den fazla yemek yapabileceğin bir mutfak yer alıyor. Ayrıca 200'den fazla ürünü ekerek, hasat ederek ve işleyerek çiftliğini büyütebilirsin. Oyunda tamamlayabileceğin 150'den fazla başarı ve günlük siparişler ve görevler de mevcut.

Oyun, dünya çapında 80 milyondan fazla kişi tarafından oynanıyor ve sürekli olarak güncelleniyor. Yeni özellikler ve görevler düzenli olarak ekleniyor ve güzel bir çiftlik yarışmasında diğer çiftçilerle yarışabilirsin. Ayrıca çiftlik laboratuvarında özel bitkiler yetiştirebilir ve madende değerli cevherler ve elmaslar kazıyarak çıkarabilirsin.

Bu harika çiftlik oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsin, ancak oyun içerisinde bazı ögeler gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsan, cihazının ayarlar kısmından uygulama içi satın alımları kapatabilirsin. Ayrıca oyunun Facebook'ta oynadığın diğer çiftlik oyunuyla bağlantılı olmadığını ve senkronize edilmediğini unutma.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.