below header
QR Kod
Bitmoji

Bitmoji

geliştirici Bitmoji
(0 İncelemeler) Şubat 27, 2024
Bitmoji Bitmoji Bitmoji Bitmoji Bitmoji Bitmoji

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 27, 2024
Geliştirici
Bitmoji
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bitstrips.imoji
Şimdi İndir

Bitmoji Hakkında Daha Fazla

Bitmoji, senin kişisel emojindir.

Seni anlatan karikatür bir avatar oluştur ve dev bir çıkartma albümünden istediğini seçerek kendine özgü bir Bitmoji oluştur. Bu Bitmoji, seni yansıtan ve kişisel bir avatar olacak. Bu sayede kendini ifade etmek için farklı yüz ifadeleri, saç stilleri, giysiler ve aksesuarlar seçerek senin tarzına uygun bir Bitmoji oluşturabileceksin.

Hepsinin başrolünde SEN varsın, çünkü Bitmoji tamamen senin kişiliğine ve tarzına göre tasarlanıyor. İstediğin gibi değiştirebilir ve güncelleyebilirsin. Bu sayede Bitmoji'nin seninle özdeşleşmesini sağlayabilirsin ve onunla kendini ifade etmenin keyfini çıkarabilirsin.

Bununla birlikte, Bitmoji'yi Snapchat'te kullanabilir ve arkadaşlarınla Friendmoji olarak da bilinen senin ve bir arkadaşının birlikte rol aldığı 2 kişilik Bitmoji'leri açabilirsin. Bu sayede daha eğlenceli ve kişisel bir iletişim kurabilirsin. Ayrıca, istediğin diğer sohbet uygulamalarında da Bitmoji'yi kullanabilirsin.

Bitmoji, senin yaratıcılığını ve kişiliğini yansıtan bir sanal avatar olarak seninle her zaman yanında olacak. Onunla kendini ifade etmenin yanı sıra, arkadaşlarınla da daha eğlenceli bir iletişim kurabilirsin. Bitmoji'nin seni anlatan karikatür avatarıyla, iletişimde daha renkli ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayabilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.