below header
QR Kod
Birdpapa - Bubble Crush

Birdpapa - Bubble Crush

70.0 geliştirici Happy Panda Inc.
(0 İncelemeler) Nisan 03, 2024
Birdpapa - Bubble Crush Birdpapa - Bubble Crush Birdpapa - Bubble Crush Birdpapa - Bubble Crush Birdpapa - Bubble Crush Birdpapa - Bubble Crush

En Son Versiyon

Versiyon
70.0
Güncelle
Nisan 03, 2024
Geliştirici
Happy Panda Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
game.bubble.shooter.happy.bird
Şimdi İndir

Birdpapa - Bubble Crush Hakkında Daha Fazla

Klasik bubble shooter, shooter oyununu ortadan kaldırır, mükemmel görüntü kalitesi, eğlenceli seviyeler, wifi yok, ücretsiz, oyunu geçmek için en iyi zaman!

Birdpapa, sevimli kuş bebeklerinin yaşadığı kabarcık ormanında geçen bir oyundur. Oyuncular, parmaklarını kaydırarak renkli baloncukları eşleştirir ve kuşları bulmaya çalışırlar. Ayrıca oyuncular, yapboz parçaları toplayabilir ve evlerini dekore edebilirler. Bu oyun, birbirinden güzel ve dinamik resimleri bir araya getirerek oyunculara keyifli bir deneyim sunar. Bu oyunda amaç, kuş bebeklerine mutlu bir yaşam sağlamaktır.

Oyunun nasıl oynanacağına gelince, oyuncular, balonların içindeki balonları hedefleyerek eşleştirirler. En az 3 aynı renkte balonu eşleştirmek gerekir. Bu şekilde, oyuncular sevimli kuşları ortaya çıkarabilirler. Ayrıca oyundaki sahne malzemelerine de tıklanabilir, bu da oyuncuların oyunda daha kolay ilerlemelerini sağlar.

Oyun, oyuncuların performansına göre yıldızlar verecektir. Puan ne kadar yüksekse, oyuncular o kadar çok yıldız kazanacaklardır. Bu da oyuncuların oyunda daha iyi bir performans sergilemek için teşvik eder. Oyun, yüksek kalitede grafiklere ve iyi bir müzik deneyimine sahiptir. Ayrıca, wifi bağlantısı olmadan da oynanabilen bir oyundur. Birdpapa, tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

Bu oyun, her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bir oyundur. Özellikle kız arkadaşlar ve yaşlı ebeveynler için tavsiye edilir. Bu oyunda mutlu bir yaşam sunulmaktadır ve oyuncuların eğlenirken zihinlerini de çalıştırmasına yardımcı olmaktadır. Ücretsiz olarak indirilebilen bu oyun, oyunculara güzel ve keyifli bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Birdpapa, sizi mutlu bir yaşama davet ediyor!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.