header
QR Kod
Bimcell Online İşlemler

Bimcell Online İşlemler

1.5.1 geliştirici TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
(0 İncelemeler) Mayıs 13, 2024
Bimcell Online İşlemler Bimcell Online İşlemler Bimcell Online İşlemler Bimcell Online İşlemler Bimcell Online İşlemler Bimcell Online İşlemler

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.1
Güncelle
Mayıs 13, 2024
Geliştirici
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.turktelekom.bimcell.androidapp
Şimdi İndir

Bimcell Online İşlemler Hakkında Daha Fazla

Bimcell uygulaması ile mobil hattınıza ait tüm işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil aboneliğiniz ile ilgili bu uygulama sayesinde birçok farklı işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama, paket bilgilerinizi grafiksel olarak göstererek kullanımlarınızı takip etmenize olanak sağlar. Bu sayede, kullandığınız paketin ne kadarını kullandığınızı ve kalan miktarını görebilirsiniz. Ayrıca, paket satın alma işlemlerinizi de bu uygulama aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece, ihtiyacınız olan paketi istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Bakiye bilginizi de bu uygulama sayesinde takip edebilirsiniz. Kredi kartınızı kullanarak kendi hattınıza veya başka bir hatta TL yükleyebilirsiniz. Bu sayede, bakiyeniz bittikçe hızlıca yükleme yaparak iletişiminizi kesintiye uğratmazsınız.

Yurt dışına çıkmadan önce uluslararası kullanıma açma-kapama ayarlarınızı düzenleyebilir ve yurt dışı kullanım sınırı belirleyebilirsiniz. Böylece, yüksek faturalarla karşılaşmaktan kurtulabilir ve bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz. Bu özellik, özellikle sık sık yurt dışına seyahat edenler için oldukça kullanışlıdır.

Uygulamanın Widget özelliği sayesinde, en çok ihtiyaç duyabileceğiniz işlemlere uygulamaya tekrar giriş yapmadan ulaşabilirsiniz. Bu size zamandan tasarruf sağlar ve işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır. Widget'ı kullanarak, örneğin bakiyenizi kontrol etmek veya paket satın almak gibi sık sık yaptığınız işlemlere kolayca erişebilirsiniz.

Sonuç olarak, bu uygulama sayesinde mobil aboneliğiniz ile ilgili birçok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Grafiksel gösterimler, hızlı ve kolay satın alma işlemleri, bakiye takibi ve uluslararası kullanım ayarları gibi özellikler sayesinde, iletişiminizi kontrol altında tutabilir ve ihtiyaç duyduğunuz işlemlere hızlıca erişebilirsiniz. Widget özelliği de size daha pratik bir kullanım deneyimi sunar. Bu uygulamayı kullanarak mobil aboneliğinizle ilgili her şeyi tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.