header
QR Kod
BilsemTeknik - Bilsem Sınavı

BilsemTeknik - Bilsem Sınavı

3.33.0 geliştirici Salva Yazılım
(0 İncelemeler) Mart 22, 2024
BilsemTeknik - Bilsem Sınavı BilsemTeknik - Bilsem Sınavı BilsemTeknik - Bilsem Sınavı BilsemTeknik - Bilsem Sınavı BilsemTeknik - Bilsem Sınavı BilsemTeknik - Bilsem Sınavı

En Son Versiyon

Versiyon
3.33.0
Güncelle
Mart 22, 2024
Geliştirici
Salva Yazılım
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bilsemteknik
Şimdi İndir

BilsemTeknik - Bilsem Sınavı Hakkında Daha Fazla

Zeka Gelişimi ve Bilsem Sınavı'na hazırlık için harika bir uygulama!

BilsemTeknik, MEB Onaylı Dahi Çocuklar Zeka Gelişimi Kursu tarafından hazırlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama ile çocuğunuz 17'den fazla kategoride, özenle hazırlanmış binlerce zeka sorusunu çözecek ve düzenli pratikle zeka gelişiminde hızlanmayı göreceksiniz. Ayrıca Bilsem başarısı için bulunması zor bir kaynak olan bu uygulama, çocuğunuzun başarısını yükseltmeye yardımcı olacaktır.

BilsemTeknik'te çocuğunuzun kullanımına sunulmuş binlerce zeka sorusu bulunmaktadır. Bu sorular özenle hazırlanmış ve birbirinden farklı konulardan oluşmaktadır. Ayrıca Bilsem sınavlarında çıkabilecek konulardan daha fazla çeşitlilikte sorular da mevcuttur. Her hafta sonu yapılan Bilsem Deneme Sınavları ile çocuğunuz gerçek sınava benzer zeka sorularını çözerek deneyim kazanabilir.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de her sorunun detaylı çözüm videosunun bulunmasıdır. Bu sayede çocuğunuz farklı bakış açıları öğrenebilir ve sanki bir özel öğretmeninin yardımıyla soruları çözüyormuş gibi hissedebilir.

BilsemTeknik, 6-11 yaş arası çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır ve çocuğunuzun zeka gelişimi için harika bir araçtır. Ayda 700'den fazla farklı soru çözme imkanı sunan bu uygulama, Bilsem Sınavı'na hazırlanan çocuklar için de büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Uygulamanın gizlilik ve kullanıcı sözleşmelerine erişmek için alttaki linkleri kullanabilirsiniz. BilsemTeknik'i tüm 6-11 yaş arası çocuklara öneriyoruz ve Bilsem sınavına hazırlanan çocuklar için de harika bir kaynak olduğunu belirtmek istiyoruz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.