below header
QR Kod
Bilsem Zeka

Bilsem Zeka

1.2.4 geliştirici Meta Beyin
(0 İncelemeler) Şubat 27, 2024
Bilsem Zeka Bilsem Zeka Bilsem Zeka Bilsem Zeka Bilsem Zeka Bilsem Zeka

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.4
Güncelle
Şubat 27, 2024
Geliştirici
Meta Beyin
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bilsem.zeka
Şimdi İndir

Bilsem Zeka Hakkında Daha Fazla

Çocuğunuzun hem harika bir zeka gelişim süreci yaşamasını ister misiniz?

Bilsem Zeka, çocukların zeka gelişim sürecini günlük testlerle eğlenceli bir şekilde desteklemek için Meta Beyin tarafından tasarlanmış bir uygulamadır. Türkiye zeka şampiyonu Hasan Öğretmenimiz ve uzman kadrosu tarafından hazırlanan uygulama, çocukların zeka gelişimini kolay ve öğretici bir şekilde ilerletmek için onlarca yıllık bilgi, birikim ve uzmanlığın bir ürünüdür.

Bilsem Zeka uygulaması, çocukların bilişsel gelişimine katkıda bulunurken aynı zamanda okul derslerinde ve günlük yaşamda da faydalı olacağını garanti etmektedir. Uygulama, sayısal, sözel, görsel, mantıksal, dikkat ve hafıza becerilerini ölçen 12 kategori ve 80 alt kategorideki binlerce sorudan oluşan geniş bir soru havuzuna sahiptir.

Bilsem Zeka, çocuklarınız için dopdolu bir öğrenim platformu sunmaktadır. Çocuklar, başarı rozetleri ve şampiyonlar listesi ile motive edilirken aynı zamanda çözemedikleri soruları anlayabilecekleri özel ders tadında soru çözüm videoları da izleyebilirler. Bu sayede, çocukların ilgi ve motivasyonu her zaman canlı tutulmaktadır.

Bilsem Zeka, zengin soru havuzu ve eğlenceli öğrenim sistemi sayesinde ailelerin yeni favorisi haline gelmiştir. Ailelerin yanı sıra, çocukların da Bilsem Zeka'yı seveceğine eminiz. Bu yüzden hemen şimdi Bilsem Zeka'yı inceleyin ve çocuklarınızın zeka gelişimine yardımcı olun!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.