header
QR Kod
Bilsem Online Sınava Hazırlık

Bilsem Online Sınava Hazırlık

3.0.31 geliştirici Labor Bilişim
(0 İncelemeler) Haziran 14, 2024
Bilsem Online Sınava Hazırlık Bilsem Online Sınava Hazırlık Bilsem Online Sınava Hazırlık Bilsem Online Sınava Hazırlık Bilsem Online Sınava Hazırlık Bilsem Online Sınava Hazırlık

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.31
Güncelle
Haziran 14, 2024
Geliştirici
Labor Bilişim
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.laborbilisim.bilsemonlineV3
Şimdi İndir

Bilsem Online Sınava Hazırlık Hakkında Daha Fazla

Yeni müfredata uygun BİLSEM Sınavı Hazırlık Platformu!

Bilsem Online uygulaması, Binlerce BİLSEM sınavını kazanan kullanıcıya yönelik bir hazırlık uygulamasıdır. Uygulamada 10+ yıllık deneyime sahip olan akademisyenler tarafından hazırlanmış binlerce özgün soru bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar Bilsem Sınavı'na hazırlanırken aynı zamanda zekalarını ve bilişsel yeteneklerini geliştirebilirler.

Bilsem Online, kullanıcıların reklamsız ve güvenli bir şekilde içeriklere erişebilmelerini sağlamaktadır. Uygulama, öncelikle konu anlatım ve örnek soru videoları ile kullanıcıların öğrenmelerine yardımcı olur, ardından denemelerle gelişimlerine olanak tanır. Bunun yanı sıra günlük çalışmalar sayesinde düzenli bir şekilde gelişim sağlanabilir ve kategori bazlı çalışmalar ile spesifik alanlarda da gelişim imkanı sunar.

Bilsem Online, BO’NSTEIN yapay zeka sistemi sayesinde kullanıcıların detaylı performans analizi yapabilmelerine ve performans takibi gerçekleştirebilmelerine olanak tanır. Bu sayede kullanıcılar, Türkiye’de alanında ilk ve TEK bilişsel rapor veren sistem sayesinde kendilerine özel bilişsel profil ve tavsiyeler elde ederler.

Bilsem Online uygulaması, 12 farklı kategoride binlerce soru içermesi sayesinde kullanıcıların birçok alanda becerilerini geliştirmelerini sağlar. Bu kategoriler arasında dikkat ve konsantrasyon, hatırlama ve akılda tutma, kelime ve dil bilgisi, hayal gücü, sayısal beceriler, görsel beceriler ve muhakeme, mantık ve çözümleme becerileri gibi alanlar yer almaktadır.

Özetle, Bilsem Online uygulaması Bilsem Sınavı'na hazırlanmak isteyen kullanıcılar için akademisyenler tarafından hazırlanmış özgün sorular ve yapay zeka destekli performans takibi gibi özellikler sunarak zekalarını ve bilişsel yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Ayrıca kullanıcıların günlük hayatlarında ve akademik hayatlarında da kullanabilecekleri bilişsel rapor ve tavsiyeler sayesinde kendilerini geliştirmelerine olanak sağlamaktadır. Bu da Bilsem Online uygulamasının pedagojik ürün sertifikalı ve Türkiye'de ilk ve TEK olmasını sağlamaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.