header
QR Kod
Bilardo - İnternetsiz Oyun

Bilardo - İnternetsiz Oyun

1.11.13 geliştirici SNG Games
(0 İncelemeler) Mayıs 24, 2024
Bilardo - İnternetsiz Oyun Bilardo - İnternetsiz Oyun Bilardo - İnternetsiz Oyun Bilardo - İnternetsiz Oyun Bilardo - İnternetsiz Oyun Bilardo - İnternetsiz Oyun

En Son Versiyon

Versiyon
1.11.13
Güncelle
Mayıs 24, 2024
Geliştirici
SNG Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.SNG.Pool.Billiard
Şimdi İndir

Bilardo - İnternetsiz Oyun Hakkında Daha Fazla

SNG'den android telefonlar için en iyi bilardo oyunu. Bilardo oynayarak çipler kazan. Yeteneğini geliştirecek ekipmanlar al. Rakiplerini yen. Bir 8 top bilardo efsanesi ol. En iyi bilardo oyununu hemen oyna. Hem türkçe hem de ücretsiz. Eğlenceli internetsiz oyunlar kategorisindeki oyunumuzu mutlaka deneyin.

Bu oyun, bilardo oynamayı sevenler için tasarlanmıştır. Rakiplerinizin hamleleri için beklemenize gerek olmayacak, çünkü yapay zeka oyuncularıyla yüzlerce farklı seviyede maç yapabileceksiniz. Bu sayede zamanınızı en verimli şekilde değerlendirebileceksiniz.

Oyunda, rakiplerinizi yenmek için yeni ekipmanlar kazanmanız gerekecek ve bunun için seviyeler atlamalı ve kendinizi geliştirmelisiniz. Yapacağınız bu geliştirmeler sayesinde oyunda daha başarılı olabilecek ve eğlenceli bir deneyim yaşayabileceksiniz.

Bunun yanı sıra, seviyeler atladıkça birçok günlük hediyeler kazanma fırsatı da elde edeceksiniz. Bu hediyeler sayesinde oyunda daha güçlü ekipmanlar elde edebilecek ve rakipleriniz karşısında avantajlı bir konuma geçebileceksiniz.

Artık durmayın, hemen bu oyuna başlayın ve bir bilardo efsanesi olun. Zamanınızı eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde geçirmenin keyfini çıkarın. Bu oyunda size sunulan yüzlerce farklı seviye ve yapay zeka oyuncularıyla maç yapma fırsatı sayesinde bilardo tutkunuzu doyasıya yaşayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.