header
QR Kod
Bigo Live -Canlı Yayın, Sohbet

Bigo Live -Canlı Yayın, Sohbet

6.9.0 geliştirici Bigo Technology Pte. Ltd.
(0 İncelemeler) Şubat 12, 2024
Bigo Live -Canlı Yayın, Sohbet Bigo Live -Canlı Yayın, Sohbet Bigo Live -Canlı Yayın, Sohbet Bigo Live -Canlı Yayın, Sohbet Bigo Live -Canlı Yayın, Sohbet Bigo Live -Canlı Yayın, Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
6.9.0
Güncelle
Şubat 12, 2024
Geliştirici
Bigo Technology Pte. Ltd.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
sg.bigo.live
Şimdi İndir

Bigo Live -Canlı Yayın, Sohbet Hakkında Daha Fazla

BIGO LIVE canlı yayın yaparak sosyal ağını genişletebileceğin bir uygulamadır. Özel anlarını canlı kaydedebilir, arkadaşlarınla canlı sohbet edebilir, görüntülü arama yapabilir ve en yeni videoları izleyebilirsin.

BIGO LIVE, dünya çapında 400 milyondan fazla indirme sayısına sahip ve 150'den fazla ülkede kullanılmaktadır. Uygulama, Google Play'de 185 kez Öne Çıkanlar arasında yer almıştır. Bu nedenle BIGO LIVE, sosyal iletişim ağları arasında en iyisi olarak kabul edilmektedir.

Bir tık uzakta olan canlı yayın özelliği sayesinde, kullanıcılar şarkı söyleyebilir, dans edebilir, yemek yiyebilir, seyahat edebilir veya oyunlar oynayabilirler. Ayrıca uygulamayı açtığınız her zaman, yayın yapan kişilerle karşılaşırsınız. Milyonlarca yetenekli yayıncı, dansçı, şarkıcı, yemek yiyen, komedyen vb. canlı yayınlar ve videolar hazırlar. Ayrıca popüler oyunlar da canlı yayında izlenebilir, böylece kullanıcılar favori oyunlarını takip edebilirler.

Uygulamada ücretsiz olarak birebir görüntülü sohbet ve arama yapılabilir. Arkadaşlarınızla birebir sohbet etmek veya grup sohbetlerinde 9 kişiye kadar katılabilirsiniz. Ayrıca uygulama, kullanıcıların yakınındaki veya dünya genelindeki diğer kullanıcılarla eşleşmesine olanak tanır. Görüntülü sohbet sırasında kullanıcılar, video filtrelerini veya sticker'ları kullanarak eğlencelerini arttırabilirler.

Uygulama ayrıca sesli sohbet odaları da sunar. Ses emojileri kullanılarak eğlence daha da arttırılabilir. Kullanıcılar, karaoke yapabilir, arkadaşlarıyla hayat hakkında konuşabilir veya yeni diller öğrenebilirler. Ayrıca canlı PK özelliği sayesinde, kullanıcılar arkadaşlarıyla eğlenceli zaman geçirebilirler. Yayıncılar arasında yapılan bu yarışmada, daha çok dikkat çeken yayıncı kazanırken kaybeden taraf ise cezalandırılır.

Hayatınızı ve yeteneklerinizi yaratıcı vlog'lara dönüştürerek BIGO LIVE'ın vlog yıldızlarından biri olabilirsiniz. Ayrıca uygulamada oyunlar da oynanabilir. Ludo, Yılanlar & Merdiveler ve Kuzu Savaşları gibi oyunlar, arkadaşlarınızla veya ailenizle oynayabileceğiniz eğlenceli seçenekler sunar. Bu sayede zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Uygulamayı kullanmak için Facebook ve Instagram hesaplarınızı entegre edebilirsiniz. BIGO LIVE'ı takip ederek ve beğenerek uygulamadaki yeni güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca geribildirimlerinizin uygulama için çok değerli olduğu belirtilmiştir. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, uygulama geliştiricilerine feedback@bigo.tv adresinden ulaşabilirsiniz. Uygulamanın gizlilik politikası da kullanıcılar için önemli bir konudur ve bu konuda bilgi edinmek için gizlilik linkine tıklayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.