header
QR Kod
BiggerCity: Gay bears & chubs

BiggerCity: Gay bears & chubs

6.3.4.0 geliştirici BCPI
(0 İncelemeler) Mayıs 11, 2024
BiggerCity: Gay bears & chubs BiggerCity: Gay bears & chubs BiggerCity: Gay bears & chubs BiggerCity: Gay bears & chubs BiggerCity: Gay bears & chubs BiggerCity: Gay bears & chubs

En Son Versiyon

Versiyon
6.3.4.0
Güncelle
Mayıs 11, 2024
Geliştirici
BCPI
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.luzeon.BiggerCity
Şimdi İndir

BiggerCity: Gay bears & chubs Hakkında Daha Fazla

BiggerCity is a dating service for gay men of size (Chubs/Bears) and their admirers (Chasers). A global community; BiggerCity offers a fun and accepting space for big men and their admirers to flirt, connect and socialize.

Gay Chub/Chaser/Bear topluluğu nedir? Basit bir ifadeyle, bu, dolgun gay erkekler ve onlara ilgi duyan erkekler için bir buluşma ve sosyal topluluktur.

Bu uygulamanın özellikleri arasında, yakınızdaki veya dünyanın herhangi bir yerindeki erkekleri aramak, binlerce erkekle çevrimiçi olarak sohbet etmek, fotoğrafları veya harita konumunuzu Mesajlar aracılığıyla paylaşmak, çevrimdışıyken bildirimler almak, diğer erkeklere ilginizi göstermek için hızlı bir Flört göndermek, ideal eşleşmelerinizi bulmak için arama filtrelerini özelleştirmek, profilinizi kimin kontrol ettiğini görmek, beğendiğiniz profilleri Favoriler listenize kaydetmek, beğendiğiniz erkeklerle tam profilinizi ve özel fotoğraflarınızı paylaşmak ve topluluktaki yaklaşan sosyal etkinlikler hakkında bilgi edinmek bulunuyor.

BiggerCity, indirilmesi ve kullanılması ücretsiz bir uygulamadır. Ek özellikler, genişletilmiş sınırlar veya uygulama ve web sitesinde sınırsız erişim sağlamak için Premium planları mevcuttur. Premium erişim planlarımız uygun fiyatlıdır ve uygulama içinden satın alınabilir.

BiggerCity, 18 yaş ve üstü homoseksüel ve biseksüel yetişkinler için bir uygulamadır.

Bize Facebook'ta katılın: http://facebook.com/BiggerFans

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.