header
QR Kod
Big 6: Hockey Manager

Big 6: Hockey Manager

2.99.37 geliştirici BIG6 LIMITED
(0 İncelemeler) Mayıs 21, 2024
Big 6: Hockey Manager Big 6: Hockey Manager Big 6: Hockey Manager Big 6: Hockey Manager Big 6: Hockey Manager Big 6: Hockey Manager

En Son Versiyon

Versiyon
2.99.37
Güncelle
Mayıs 21, 2024
Geliştirici
BIG6 LIMITED
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
mobi.sevenwinds.bigsix
Şimdi İndir

Big 6: Hockey Manager Hakkında Daha Fazla

HOCKEY GLORY WAITS FOR YOU
for beginners

Big 6: Hockey Manager, dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncularla çevrimiçi olarak oynayacağınız ve bunun tamamen ücretsiz olduğu bir oyundur! İlk günden itibaren kulübünüzün her yönünden tamamen siz sorumlusunuz. Yeni bir stadyum inşa etmekten turnuva günü için bir kadro seçmeye kadar, Big 6 Hockey Manager her şeyi sizin dediğiniz gibi yapar! Hayranlarınızın kahramanı olun ve her sezon onların hayallerini gerçekleştirecek bir hokey kulübü yaratın!

Özel antrenmanlar düzenleyin, taktikler geliştirin, forma tasarımları seçin ve daha fazlasını yapın!

NHL şampiyonlarından oluşan bir hayal takımı yönetin.

Kulübünüze başarı getirecek en iyi oyuncuları bulun, işe alın ve eğitin! Gerçek NHL ve KHL oyuncularını takımınıza ekleyin, efsanevi hokey antrenörlerini işe alın.

Meydan okumalar düzenleyin veya Lig şampiyonluğu için mücadele edin.

Arkadaşlarınızla Hockey Manager oynayın veya birbirinizle oynayın.

En son haberler ve oyun ipuçları için sosyal medyada Big 6 Hockey Manager topluluğuna katılın!

Becerilerinizi gösterin ve dünyanın en iyi hokey yöneticisi olarak hokey zirvelerini fethederek gerçek hokey kahramanlarıyla oynayın!

Big 6, dünya çapında bu tür sporun gelişimine etki eden ve geleneksel olarak en güçlü olan altı uluslararası hokey takımını içeren bir gruptur. Kanada, Rusya, ABD, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti ve İsveç'ten oluşur. Oyun özellikleri: - gerçekçi oynanış, büyük hokey liglerine katılma fırsatı - çeşitli türlerde turnuva kuralları (düzenli şampiyonalar, play-off maçları) - bir hokey takımı yöneticisi olarak kendini gerçekleştirme (altyapı yönetimi, transfer piyasası, finans) - bir hokey takımı antrenörü olarak kendini gerçekleştirme (gerçek hayattan benimsenen gerçekçi taktikler, maç sırasında sonucu etkileme fırsatı). - yeni başlayanlar için sezgisel kontrol yapısı

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.