header
QR Kod
Benim Konuşan Tom'um 2

Benim Konuşan Tom'um 2

geliştirici Outfit7 Limited
(0 İncelemeler) Mayıs 24, 2024
Benim Konuşan Tom'um 2 Benim Konuşan Tom'um 2 Benim Konuşan Tom'um 2 Benim Konuşan Tom'um 2 Benim Konuşan Tom'um 2 Benim Konuşan Tom'um 2

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 24, 2024
Geliştirici
Outfit7 Limited
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.outfit7.mytalkingtom2
Şimdi İndir

Benim Konuşan Tom'um 2 Hakkında Daha Fazla

O, Benim Konuşan Tom'um 2. Sanal evcil hayvanların süperstarı, söyleyecek ve yapacak daha fazla şeyle ekranlara dönüyor.

Bu uygulama, eğlenceli bir kedi olan Tom'un yeni gardırobunu, becerilerini ve özelliklerini göstermek için tasarlanmıştır. Tom, oyuncuların yardımıyla yeni arkadaşlarıyla etkileşime girerek çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilir.

Oyuncular, Tom'un yeni beceriler öğrenmesine, en son atıştırmalıkları tatmasına, temiz kalmasına, tuvalete gitmesine ve yeni dünyalar keşfetmesine yardımcı olabilir. Ayrıca oyuncular, Tom'un giysiler, eşyalar ve özel anılar biriktirmesine ve kendi evcil hayvanlarının bakımını yapmasına da yardımcı olabilir.

Uygulama, mini oyunlar ve bulmacalarla daha da eğlenceli bir hale getirilmiştir. Bu sayede oyunculara özel bir zorluk sunulmaktadır.

Bu uygulama, Outfit7 şirketinin ürünlerini tanıtmayı ve reklamını yapmayı amaçlamaktadır. Ayrıca kullanıcıların şirketin diğer uygulamalarına ve web sitelerine yönlendirilmesini sağlayan bağlantılar da içermektedir.

Uygulama içerisinde, kullanıcıların ilerlemelerine göre sanal para birimiyle satın alabilecekleri öğeler de bulunmaktadır. Bu öğeler farklı fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıca oyuncular, gerçek para kullanmadan da uygulamanın tüm işlevlerine erişebilecek alternatif seçeneklere sahiptir.

Uygulamanın kullanım koşulları ve gizlilik politikaları, kullanıcıların gizliliğini ve güvenliğini korumayı amaçlamaktadır. Bu politikalar, kullanıcıların uygulamayı kullanmadan önce okuması ve kabul etmesi gereken önemli belgelerdir. Ayrıca uygulama ile ilgili herhangi bir sorun veya soru olduğunda müşteri desteği sağlamak için belirtilen e-posta adresi kullanılabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.