header
QR Kod
Benim Konuşan Tom'um

Benim Konuşan Tom'um

8.2.0.4912 geliştirici Outfit7 Limited
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
Benim Konuşan Tom'um Benim Konuşan Tom'um Benim Konuşan Tom'um Benim Konuşan Tom'um Benim Konuşan Tom'um Benim Konuşan Tom'um

En Son Versiyon

Versiyon
8.2.0.4912
Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
Outfit7 Limited
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.outfit7.mytalkingtomfree
Şimdi İndir

Benim Konuşan Tom'um Hakkında Daha Fazla

Konuşan Tom, her günü bir maceraya çeviren bir kedi.

Bu uygulama, Outfit7 tarafından yaratılan popüler Konuşan Tom serisi uygulamalarının bir parçasıdır. Bu uygulama, oyunculara sevimli bir sanal evcil hayvan sahiplenme deneyimi sunar. Oyuncular, bu evcil hayvana sahip çıkarak onun mutlu kalmasını ve dünya keşfi sırasında ona yardımcı olabilirler. Bu uygulamada ayrıca gerçekten konuşabilen bir Konuşan Tom karakteri de bulunmaktadır.

Bununla birlikte, uygulama yalnızca evcil hayvan sahiplenmekle sınırlı değildir. Oyuncular, toplanmayı bekleyen moda ve eşya ögeleri sayesinde evcil hayvanlarını kişiselleştirebilir ve aksiyon, macera ve eğlence katmak için mini oyunlar oynayabilirler. Ayrıca, evcil hayvanlarının keşfedilmeyi bekleyen seyahat varış noktaları sayesinde dünyayı daha da geniş bir şekilde keşfedebilirler. Oyuncular ayrıca uygulamanın içinde anılarla doldurulabilecek fotoğraf albümleri oluşturabilirler.

Bu uygulama aynı zamanda Outfit7'ın diğer ürünlerini de tanıtmak ve reklamını yapmak amacıyla kullanılır. Ayrıca, uygulamanın içinde Outfit7'ın diğer uygulama ve web sitelerine yönlendiren bağlantılar da bulunmaktadır. Uygulama içinde kullanıcıların kişiselleştirilmiş içeriklerle tekrar oynamaları teşvik edilir ve YouTube entegrasyonu sayesinde Outfit7'ın animasyon karakterlerinin videoları izlenebilir.

Bununla birlikte, uygulama içinde abonelik dönemi sonunda otomatik olarak yenilenen abonelikler, oyuncunun ilerlemesine dayalı olarak satın alınabilecek sanal para birimleri ve gerçek para kullanmadan uygulamanın tüm işlevselliğine erişmek için alternatif seçenekler gibi özellikler de bulunmaktadır.

Uygulamanın kullanım koşulları ve gizlilik politikaları, farklı ülkeler için ayrı ayrı belirlenmiştir ve uygulamanın müşteri desteği için support@outfit7.com adresinden iletişime geçilebilir. Bu uygulamanın kullanılması, kullanıcıların bu koşulları kabul ettiği anlamına gelir ve kullanıcılar uygulamanın tüm özelliklerinden sorumludur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.