header
QR Kod
Bebekler için Çiftlik! Oyunu!

Bebekler için Çiftlik! Oyunu!

1.0 geliştirici DOG&FROG Educational preschool kids games
(0 İncelemeler) Mayıs 18, 2024
Bebekler için Çiftlik! Oyunu! Bebekler için Çiftlik! Oyunu! Bebekler için Çiftlik! Oyunu! Bebekler için Çiftlik! Oyunu! Bebekler için Çiftlik! Oyunu! Bebekler için Çiftlik! Oyunu!

En Son Versiyon

Versiyon
1.0
Güncelle
Mayıs 18, 2024
Geliştirici
DOG&FROG Educational preschool kids games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.salixova.puzzlefarm_free
Şimdi İndir

Bebekler için Çiftlik! Oyunu! Hakkında Daha Fazla

Çiftlik Çılgınlığı – Çocuklar için CANLI BULMACALAR! Hayvan bulmacalarını çözün ve çiftlik hayvanlarının neler yapabileceklerini inceleyin. Bu oyun çocuk gelişimine katkı sağlamak amacıyla PSİKOLOGLAR tarafından geliştirilmiştir.

Çiftlik çocuk, çocukların bilişsel fonksiyonlarını geliştirmeyi amaçlayan bir oyundur. Oyun, çocukların düşünme, hayal gücü, dikkat ve ahlaki niteliklerini geliştirmeyi hedefler.

Oyunda gerçek sesler ve aydınlık grafikler kullanılarak animasyonlarla renklendirilmiştir. Bu da oyuna eğlenceli bir atmosfer katar.

Oyunda çocuklar, çeşitli görevleri yerine getirerek farklı karakterleri ve onların görevlerini öğrenirler. Bu görevler arasında at ve tay beslemek, korkuluğu kullanarak kuşları uzaklaştırmak, inekten süt sağmak, kedi yavrusu beslemek, bahçe yataklarına sebze ekmek ve büyütmek, mahsülün kimin tarafından yenilebileceğini bulmak, kuzuyu kırpıp yün toplamak, domuzların neden çamurda oturduğunu ve ne yediklerini öğrenmek, sebze ve meyve hasatı yapmak, tavuk kümesinde eğlenceli bir hayat yaşamak ve bal elde etmek için arıları izlemek bulunmaktadır.

Oyuna katılan çocuklar, eğlenceli hayvanlarla birlikte canlı bulmacaları çözerek keyifli vakit geçirirler. Bu sayede çocukların bilişsel fonksiyonlarının gelişmesine yardımcı olunur.

Çiftlik çocuk, çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan bir oyundur. Oyun, çocukların hayal güçlerini geliştirerek onların düşünme ve dikkat becerilerini de desteklemeyi amaçlar. Ayrıca çocukların ahlaki niteliklerini geliştirmelerine de yardımcı olur, çünkü oyunda hayvanlara ve çevreye dikkat etmek önemli bir rol oynar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.