header
QR Kod
Bebek Şarkıları - HeyKids

Bebek Şarkıları - HeyKids

0.2.0 geliştirici Animaj
(0 İncelemeler) Mayıs 30, 2024
Bebek Şarkıları - HeyKids Bebek Şarkıları - HeyKids Bebek Şarkıları - HeyKids Bebek Şarkıları - HeyKids Bebek Şarkıları - HeyKids Bebek Şarkıları - HeyKids

En Son Versiyon

Versiyon
0.2.0
Güncelle
Mayıs 30, 2024
Geliştirici
Animaj
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tr.heykids.bebeksarkilari.app
Şimdi İndir

Bebek Şarkıları - HeyKids Hakkında Daha Fazla

Resmi “Bebek Şarkıları – HeyKids” video uygulaması, ilk adımlarını atan meraklıların ve okul öncesi dönemindeki çocukların keşif, bilgi ve eğlence dolu bir dünyaya yolculuk etmesi için tasarlandı.

Sevimli 3D animasyonlarla zenginleştirilen popüler çocuk şarkıları, küçük çocukların yeni kelimeler öğrenmesini sağlarken onları aynı zamanda eğlendiriyor. Bu uygulama, bebeklerden ilk adımlarını atan çocuklara ve her yaştan çocuğa hitap ediyor. Özenle tasarlanmış bu uygulama, merak uyandırıcı, eğitici, görsel ve işitsel olarak zengin bir deneyim sunuyor. Ses açın ve ailenizle birlikte eğlenmeye başlayın!

Uygulamanın özellikleri arasında REKLAM İÇERMEZ, böylece çocuklarınıza güvenli bir ortam sağlar. Ayrıca, ÇEVRİMDIŞI VİDEO OYNATIMI sayesinde, internete bağlı olmadan da animasyonları izleyebilirsiniz. Uygulamada 3D animasyonlu müzik videolarıyla zenginleştirilmiş 10'dan fazla ünlü çocuk şarkısı yer alıyor. Her ay yeni animasyonlu şarkılar da ekleniyor.

Uygulama, çocuklar için tasarlanmıştır ve gereksiz düğmeler içermez. Kullanımı ve tam ekran geçişi çok kolaydır. Ayrıca, ebeveynlere özel çeşitli ayarlar da içerir.

Uygulamada beş çocuk şarkısını ücretsiz dinleyebilirsiniz: Ari Viz Viz Viz, Ellerim Tombik Tombik, Kırmızı Balık Gölde, Küçük Kurbağa ve Mutlu Yillar Sana. Ayrıca, çocukların bayılacağı daha pek çok şarkıya abonelikle erişebilirsiniz.

“Küçük çocukları olan ebeveynler için kaçırılmaması gereken bir uygulama!”

Uygulamamızı kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız veya yorum veya tavsiyede bulunmak isterseniz, lütfen bizimle contact@heykids.com adresinden iletişime geçin. Ayrıca, uygulamamızı beğendiyseniz lütfen bize puan verin ya da görüşlerinizi yorum olarak yazın.

Gizlilik Politikamıza göz atın: https://www.animaj.com/privacy-policy

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.