header
QR Kod
Bebek Panda'nın Okul Otobüsü

Bebek Panda'nın Okul Otobüsü

8.68.07.00 geliştirici BabyBus
(0 İncelemeler) Nisan 01, 2024
Bebek Panda'nın Okul Otobüsü Bebek Panda'nın Okul Otobüsü Bebek Panda'nın Okul Otobüsü Bebek Panda'nın Okul Otobüsü Bebek Panda'nın Okul Otobüsü Bebek Panda'nın Okul Otobüsü

En Son Versiyon

Versiyon
8.68.07.00
Güncelle
Nisan 01, 2024
Geliştirici
BabyBus
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sinyee.babybus.taxi
Şimdi İndir

Bebek Panda'nın Okul Otobüsü Hakkında Daha Fazla

Selam çocuklar! Hadi size özel geliştirdiğimiz bu araba sürme oyununu hemen oynayın! Birbirinden havalı arabaları sürebilir, keyifli yolculuklara çıkabilir ve araba dünyasının sonsuz sırlarını ve eğlencesini keşfedebilirsiniz!

Arabaları kullanarak farklı görevleri tamamlayabileceğin bir uygulama olan ARABALARI SÜR, çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmayı ve dünyayı keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlayan BabyBus tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Bu oyunda, anaokuluna, yangın yerine, banliyöye, ormana ve daha birçok yere sürerek farklı araçları kullanabilirsin. İster okul otobüsü, polis arabası, itfaiye aracı, tren ya da diğer birçok araç olsun, her seferinde farklı bir macera yaşayabilirsin. Direksiyon koltuğuna geç ve direksiyonu kavrayarak arabayı sürmeye başla.

İlerledikçe, farklı görevleri başarıyla tamamlamalısın. Hasta taşımak, hırsızı yakalamak, dönme dolap inşa etmek, boğulan bir kişiyi kurtarmak ya da meyve toplamak gibi ilginç görevler seni bekliyor. Bu görevleri tamamladıkça, arabalarına bakım yapmalısın. Araba yıkamacısına giderek arabanı yıkayabilir ve benzin istasyonuna uğrayarak arabana benzin doldurabilirsin. Böylece her zaman temiz ve çalışır durumda olabilirsin.

Her yolculuk eğlenceli ve heyecan verici bir deneyim olacak. Tamamladığın her görev, macerana yeni bir bölüm ekleyerek sana muhteşem bir deneyim sunacak. Araba dünyasına gel ve eğlenmek için sürmeye başla!

ARABALARI SÜR uygulamasının özelliklerine gelince, 5 farklı araç arasından seçim yapabilir, yaklaşık 30 ilginç görevi tamamlayabilir ve 12 arkadaş canlısı karakterle tanışabilirsin. Üstelik, bu uygulama internetsiz de oynanabilir.

BabyBus, çocukların dünyayı keşfetmelerine yardımcı olmak için ürünlerini, çocukların bakış açılarını dikkate alarak tasarlar. 0-8 yaş arasındaki 600 milyon çocuk hayranına çeşitli ürünler, videolar ve diğer eğitici içerikler sunar. Bu içerikler arasında 200'den fazla uygulama, 2500'den fazla çocuk şarkısı ve 9000'den fazla öykü yer alır.

ARABALARI SÜR uygulaması BabyBus tarafından geliştirilmiştir ve ser@babybus.com adresinden iletişime geçilebilir veya http://www.babybus.com adresinden web sitesine ulaşılabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.