header
QR Kod
Bebek Panda’nın Konseri

Bebek Panda’nın Konseri

8.67.00.00 geliştirici BabyBus
(0 İncelemeler) Mayıs 21, 2024
Bebek Panda’nın Konseri Bebek Panda’nın Konseri Bebek Panda’nın Konseri Bebek Panda’nın Konseri Bebek Panda’nın Konseri Bebek Panda’nın Konseri

En Son Versiyon

Versiyon
8.67.00.00
Güncelle
Mayıs 21, 2024
Geliştirici
BabyBus
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sinyee.babybus.concert.global
Şimdi İndir

Bebek Panda’nın Konseri Hakkında Daha Fazla

Hayvanların çıkardığı sesleri öğrenmek ister misin? Farklı müzik aletleri çalmaya ne dersin? Konser vermek ister misin? Burada, dileklerini gerçeğe dönüştürebilirsin!

Bu uygulama, çocukların sesleri ayırt etmeyi, ritimleri tanımayı ve müzik aletlerini çalmayı öğrenmelerini sağlar. Sonunda, çocuklar kendi konserlerini verebilir ve yeteneklerini sergileyebilirler. Bu uygulamada 13 çeşit müzik aleti ve 12 çeşit hayvanın sesleri yer almaktadır. Ayrıca 5 çeşit aracın ve 5 çeşit mutfak gerecinin çıkardığı sesleri ayırt etme özelliği de bulunmaktadır.

BabyBus olarak, çocukların yaratıcı güçlerini, hayal güçlerini ve meraklarını ortaya çıkarmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Uygulamalarımızı, çocukların bakış açılarını dikkate alarak tasarlıyoruz ve onlara dünyayı kendi kendilerine keşfetmelerinde yardımcı oluyoruz.

BabyBus, dünya genelinde 0-8 yaş aralığındaki 400 milyon çocuk hayranına hitap etmektedir. Çocuklar için eğlenceli ve eğitici içerikler sunuyoruz. Bunlar arasında 200'den fazla uygulama, 2500'den fazla çocuk şarkısı ve sağlık, dil, toplum, bilim, sanat ve diğer konuları kapsayan çeşitli temalarda animasyonlar yer almaktadır.

Uygulama ile ilgili herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen ser@babybus.com adresinden bize ulaşın. Ayrıca web sitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.