header
QR Kod
Bebek Panda: Çocuk yuvam

Bebek Panda: Çocuk yuvam

8.68.00.01 geliştirici BabyBus
(0 İncelemeler) Nisan 08, 2024
Bebek Panda: Çocuk yuvam Bebek Panda: Çocuk yuvam Bebek Panda: Çocuk yuvam Bebek Panda: Çocuk yuvam Bebek Panda: Çocuk yuvam Bebek Panda: Çocuk yuvam

En Son Versiyon

Versiyon
8.68.00.01
Güncelle
Nisan 08, 2024
Geliştirici
BabyBus
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sinyee.babybus.kindergartenII
Şimdi İndir

Bebek Panda: Çocuk yuvam Hakkında Daha Fazla

Çocuk yuvama hoş geldin! Burada çok eğlenebilirsin: El işi yapabilir, müzik dersleri alabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni hobiler öğrenebilirsin. Hazır mısın? Hadi, maceraya başla!

Bu uygulama, çocukların yaratıcılıklarını, hayal güçlerini ve meraklarını ortaya çıkarmalarına yardımcı olan BabyBus tarafından sunulmuştur. El işleri yapmayı öğren ve el becerilerine sahip ol! Çocuk yuvası öğretmeniyle birlikte kartonları kes ve bükerek araba şekline getir, tekerleklerini, pencerelerini ve ışıklarını da yap. Sonra el yapımı arabanı boyayıp süsle ve kendine özgü bir araba sahibi ol!

Müzik dersleri alarak yaratıcı ol ve cam şişelerden enstrüman yap. Cam şişeleri suyla doldur, boya dök ve renkli cam şişeler yap. Şişeleri tahta rafa yerleştirerek bir müzik aleti yap ve müzik yeteneklerini göster!

Çocuk yuvasında yeni arkadaşlar edin, birlikte oyunlar oynayın ve eğlenin. Kumdan kaleler yapın, salıncakta sallanın ve baloncuklar üfleyin. Saklambaç da oynayarak arkadaşlarınla yakınlaş ve onların nerede saklandığını keşfet.

İyi alışkanlıklar öğren ve akıllı bir çocuk ol! Kendi başına yemek ye ve ellerini yıka, öğle yemeğinden sonra şekerleme yapmayı alışkanlık haline getir, sessiz konuş ve yavaş yürü, eşyalarını uzağa koy ve sıra beklemeyi öğren. Bu iyi alışkanlıkları çocuk yuvamızda öğren ve daha akıllı bir çocuk ol!

Ne bekliyorsun? Hemen gel, BabyBus'ın sunduğu çeşitli ürünler ve eğitici içeriklerle çocuk yuvası hayatına alış. BabyBus, dünyadaki 0-8 yaş arası 400 milyon çocuk hayranı için 200'den fazla eğitici uygulama ve 2500'den fazla çocuk şarkısı sunuyor. Sağlık, Dil, Toplum, Bilim, Sanat ve diğer alanları kapsayan farklı temalarda animasyonlar yayınlıyor.

BabyBus hakkında: BabyBus, çocukların dünyayı kendi kendilerine keşfetmelerine yardımcı olmak için ürünlerini onların bakış açılarını dikkate alarak tasarlıyor. Eğlenceli ve eğitici içerikler sunarak çocukların yaratıcı güçlerini, hayal güçlerini ve meraklarını ortaya çıkarmayı amaçlıyor. İletişim: ser@babybus.com, Web sitesi: http://www.babybus.com.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.