header
QR Kod
Bebek Oyunları 3-5 yaş

Bebek Oyunları 3-5 yaş

1.1.4 geliştirici Mini Muffin
(0 İncelemeler) Haziran 14, 2024
Bebek Oyunları 3-5 yaş Bebek Oyunları 3-5 yaş Bebek Oyunları 3-5 yaş Bebek Oyunları 3-5 yaş Bebek Oyunları 3-5 yaş Bebek Oyunları 3-5 yaş

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.4
Güncelle
Haziran 14, 2024
Geliştirici
Mini Muffin
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.minimuffin.birthdaystories
Şimdi İndir

Bebek Oyunları 3-5 yaş Hakkında Daha Fazla

This free learning game offers a safe and friendly environment for kids and toddlers to play multiple engaging games and develop their logical thinking as well as Eye–hand coordination. Kiddos will enjoy playing these interactive games.

Bu uygulama, çocukların oyuncakların şeklini eşleştirerek şekil eşleştirme oyununu öğrenmelerini sağlar. Raflardan istenilen oyuncak seçilerek şekil eşleştirme oyunu oynanabilir. Ayrıca, meyve veya sebzelerin boyutlarını doğru kutularla eşleştirmeyi sağlayan bir boyut eşleştirme oyunu da bulunmaktadır. Ayrıca, nesnelerin boyutlarına göre sıralanmasını sağlayan bir boyut sıralama oyunu da vardır. Bu oyun, küçük spor severler için spor salonu konseptinde tasarlanmıştır. Voleybol, beyzbol, futbol, tenis, bilardo, basketbol, futbol topu gibi spor ekipmanlarını boyutlarına göre raflara düzenli bir şekilde yerleştirmek, çocuğunuzun ince motor becerilerini güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca, oyuncakları renklerine göre sıralayarak eğlenceli bir şekilde renkleri öğretmeyi amaçlayan bir renk sıralama oyunu da mevcuttur. Bu doğum günü konulu mini oyununda, çocuklar oyuncakları doğum günü poşetlerine renklerine göre eşleştirerek hediyeler hazırlarlar. Ayrıca, restoran oyununda yiyecek servisi yaparak 1 2 3 sayılarını öğrenmeyi sağlayan bir sayı öğrenme oyunu da bulunmaktadır. Son olarak, oyunda şekil eşleştirme mini oyunu, renk sıralama mini oyunu ve sayı çizme mini oyunu gibi gizli özellikler de bulunmaktadır.

Oyunlar, çocuk gelişim uzmanları tarafından şekil ve renk eşleştirme odaklı olarak tasarlanmıştır. Parlak, cesur illüstrasyonlar, hayal gücüne hitap eden parlak oyun efektleriyle birleştirilmiştir. Oyunlar, 3 ila 6 yaş arası erkek ve kız çocuklar için uygundur.

Çocuğunuzla birlikte oyunları oynamayı teşvik ediyoruz. Bu öğrenme oyun paketi, adlandırılacak, tanımlanacak ve konuşulacak birçok öğe, renk ve şekle sahiptir.

Minik Muffin'de uygulama geliştirirken, etik, olumlu ve aile dostu içerikler oluşturmaya büyük önem veriyoruz. Çocukların güvenlik, doğal sonuçlar ve iyi niyetli davranışlar hakkında stres yaratmayan bir ortamda öğrenmelerinin önemli olduğuna inanıyoruz.

⭐ Doğum günü hikayemiz hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan heyecan duyuyoruz. Aşağıya yorum yapın veya uygulamayı derecelendirerek değerlendirin.

👍 Herhangi bir sorunuz varsa veya bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen websitemizi ziyaret edin: Minimuffingames.com

Bu oyunda, ebeveynlerin onayı olmadan çocuklara reklamlar gösterilmez.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.