header
QR Kod
Bebek Oyunları: 2,3,4 yaşında

Bebek Oyunları: 2,3,4 yaşında

10.08.37 geliştirici Bebi Family: preschool learning games for kids
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Bebek Oyunları: 2,3,4 yaşında Bebek Oyunları: 2,3,4 yaşında Bebek Oyunları: 2,3,4 yaşında Bebek Oyunları: 2,3,4 yaşında Bebek Oyunları: 2,3,4 yaşında Bebek Oyunları: 2,3,4 yaşında

En Son Versiyon

Versiyon
10.08.37
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
Bebi Family: preschool learning games for kids
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.happytools.learning.kids.games
Şimdi İndir

Bebek Oyunları: 2,3,4 yaşında Hakkında Daha Fazla

2,3,4 yaş için 15 farklı oyun. Küçük çocuklarınızı 15 farklı eğitici bebek oyunuyla tanıştırın. Onları eğlendirmenin yanı sıra farklı beceriler öğrenmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olun.

Okul öncesi oyunlar, bebeklerimize interaktif öğrenme imkanı sunarak onların öğrenmesine, becerilerinin gelişmesine ve eğlenmelerine yardımcı olur. Bu uygulamada 5 ücretsiz bebek oyunu ve daha fazlası bulunmaktadır ve yeni oyunlar da yakında eklenecektir. Bu sayede erken çocukluk döneminin üç önemli aktivitesine destek olunur.

Çocuklar, basit tematik hikayeleri takip ederek renkleri ve şekilleri öğrenecekler. Ayrıca sevimli hayvanları inceleyerek veya nesneleri boyut, renk ve şekillerine göre ayırmayı öğrenecekler. Bu şekilde çocuklar eğlenirken aynı zamanda öğrenirler.

Bu uygulama, özellikle 2, 3 ve 4 yaşındaki çocuklar için çocuk gelişimi uzmanları tarafından planlanmış ve test edilmiştir. Kolay kontroller ve zamanında ipuçları sayesinde çocuklarınızın oyunda zorluk çekmesi veya kaybolması engellenir. Ayrıca tüm ayarlar ve bağlantılar bebeklerin erişemeyeceği şekilde korunmaktadır.

Uygulama hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir, herhangi bir sorun veya öneri için bize ulaşabilirsiniz. Bu çocuk oyunları uygulaması tamamen ücretsizdir ve reklam içermez, böylece çocuklarınızla geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.