header
QR Kod
Bebek Oyunları: 1-5 yaş türkçe

Bebek Oyunları: 1-5 yaş türkçe

1.6.3 geliştirici RV AppStudios
(0 İncelemeler) Nisan 24, 2024
Bebek Oyunları: 1-5 yaş türkçe Bebek Oyunları: 1-5 yaş türkçe Bebek Oyunları: 1-5 yaş türkçe Bebek Oyunları: 1-5 yaş türkçe Bebek Oyunları: 1-5 yaş türkçe Bebek Oyunları: 1-5 yaş türkçe

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.3
Güncelle
Nisan 24, 2024
Geliştirici
RV AppStudios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.rvappstudios.baby.games.piano.phone.kids
Şimdi İndir

Bebek Oyunları: 1-5 yaş türkçe Hakkında Daha Fazla

Çocuklar ve küçük çocuklar düşünülerek tasarlanmış eğlenceli, basit, renkli ve ÜCRETSİZ eğitici telefon oyunu Bebek piyano oyunları ile bebeğinizi saatlerce eğlendirin!

Bebekler için piyano telefonu oyunları, bebeklerin öğrenirken eğlenmelerini sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamada, birbirinden farklı birçok mini oyun ve öğrenme etkinliği bulunmaktadır. Çocuklar hayvan resimleriyle başlayarak, çıkardıkları seslerle eşleştirme yapabilirler. Ayrıca balon patlatma, müzik aleti çalma oyunları, eğlenceli aktiviteler ve daha fazlası da mevcuttur. Bu sayede bebekler hem eğlenir hem de öğrenirler.

6 ila 12 aylık bebekler için tasarlanan bu uygulama, canlı ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bebeklerin dikkatlerini, gözlem becerilerini, hafızalarını ve ince motor kontrolünü geliştirmeye yardımcı olur. Eğlenceli bebek piyano oyunları, İlk Sözler, Müzik Odası, Patlat Oyna, Havai Fişek ve bebek telefonu oyunları gibi çeşitli seçenekler sunar.

Bu bebek oyunu uygulamasının özellikleri arasında renkli arka plan, akılda kalıcı müzik, ilginç eğlence modları, çocuk dostu animasyonlar, birden fazla dil seçeneği, popüler tekerlemeler ve bebek şarkıları, müzik aletleri oyunları ve eğlenceli çıkartmalar yer almaktadır. Bu sayede çocuklar, ünlü ve popüler bebek şarkılarını ve tekerlemelerini öğrenirken eğlenirler.

Bebek oyunları, çocukların yeni şeyler öğrenmesine ve keşfetmesine yardımcı olan harika bir araçtır. Özellikle çocuk piyano oyunlarını çok sevecek ve ilginç bir şekilde tekerlemeler ve bebek şarkıları öğrenirken eğlenecektir. Bu uygulama, bebeklerin ve ebeveynlerin mutlu bir şekilde zaman geçirmelerine yardımcı olur. Onlara müzik, piyano ve hayvanlar gibi yeni şeyleri arkadaşça bir şekilde tanıma şansı verir. Bebek oyunları, çocukların kendi hızlarında öğrenmelerini sağlayarak eğlenceli aktiviteler sunar. Uygulamayı kullanmaya başlamak da oldukça kolaydır ve küçük çocuklar piyano çaldıkları müzikleri dinlemekten büyük keyif alacaklardır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.