header
QR Kod
Bebek Ninnileri internetsiz

Bebek Ninnileri internetsiz

1.20 geliştirici ErdAPP
(0 İncelemeler) Nisan 12, 2024
Bebek Ninnileri internetsiz Bebek Ninnileri internetsiz Bebek Ninnileri internetsiz Bebek Ninnileri internetsiz Bebek Ninnileri internetsiz Bebek Ninnileri internetsiz

En Son Versiyon

Versiyon
1.20
Güncelle
Nisan 12, 2024
Geliştirici
ErdAPP
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.erdapp.ninni
Şimdi İndir

Bebek Ninnileri internetsiz Hakkında Daha Fazla

Bebekleriniz için özel olarak seçilmiş ve onları kısa sürede uykuya daldıracak Ninniler.

Bebekleriniz ninnileri dinlerken kısa sürede uykuya dalacak ve mışıl mışıl uyuyacak. Bu süreçte internet'e ihtiyacınız olmayacaktır. Bu uygulama sayesinde bebeğinizin hızlı uyuması sağlanacak ve siz internete ihtiyaç duymadan rahat bir şekilde bebeğinizle ilgilenebileceksiniz. Bu uygulama sayesinde bebeğinizin uykusuzluğundan kaynaklı sıkıntılarınız son bulacak.

Bebeklerimiz dünyaya geldiği andan itibaren Anneleri ve Babaları uykuya hasret kalırlar. Bunun sebebi her ne kadar bebeklerini çok sevmeleri ve ondan ayrı kalmak istemeleri olsa da bebekler yeni doğdukları için onların uyku düzenleri henüz oturmamıştır. Bu nedenle bebeğinizin uyuması için size yardımcı olacak bir uygulama kullanmanız oldukça faydalı olacaktır.

Uygulamamız bebeğiniz uyumaya çalışırken ona eşlik edecek bir ninni çalacak. Bebeğinizin hoşlandığı veya hoşlanacağını düşündüğünüz bir ninni seçerek uygulamayı açabilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin sakinleşmesi ve uykuya hazırlanması sağlanacaktır.

Unutmayın tamamen ücretsiz olan bu uygulamamızda İnternet'e ihtiyacınız yok. Uygulamamızı kullanmak için internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Bu sayede uygulamayı her yerde ve her zaman kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulamamızın tamamen ücretsiz olması da sizlere ek bir avantaj sağlamaktadır.

Uygulamamızla ilgili görüş ve önerilerinizi geliştirici sayfamızdaki mail adresine iletebilirsiniz. Uygulama ile ilgili görüş ve önerileriniz bizim için oldukça önemlidir. Bu sayede uygulamamızı daha iyi bir hale getirebilir ve bebeğinizin daha rahat uyumasına yardımcı olabiliriz.

Uygulamamız hem bebeğiniz hem de sizin için oldukça yararlı olacaktır. Bebeğinizin hızlıca uyuması sayesinde siz de arka planda çalışan uygulama sayesinde telefonunuzla vakit geçirebileceksiniz. Bu sayede bebeğinizin uykusuyla ilgilenirken siz de kendinize zaman ayırabilir ve ihtiyaçlarınızı halledebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak bebeğiniz için iyi uykular dileriz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.