header
QR Kod
Basketball Legacy Manager 24

Basketball Legacy Manager 24

24.1.22 geliştirici Hockey Legacy Manager
(0 İncelemeler) Haziran 11, 2024
Basketball Legacy Manager 24 Basketball Legacy Manager 24 Basketball Legacy Manager 24 Basketball Legacy Manager 24 Basketball Legacy Manager 24 Basketball Legacy Manager 24

En Son Versiyon

Versiyon
24.1.22
Güncelle
Haziran 11, 2024
Geliştirici
Hockey Legacy Manager
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.basketballlegacymanager.a24
Şimdi İndir

Basketball Legacy Manager 24 Hakkında Daha Fazla

Become the ultimate basketball general manager in Basketball Legacy Manager 24 (BBLM24)! Take control of a professional basketball team and create an enduring legacy. Experience the most immersive mobile basketball manager with features that let you dominate the league for decades!

🏀 THE ULTIMATE BASKETBALL GM EXPERIENCE 🏀

Basketbol takımınızın her yönünü yönetin, koçluktan oyuncu keşfine ve takas yapmaya kadar. Sözleşmeleri müzakere edin ve oyuncuları geliştirerek takımınızı zaferle yönetin.

📱 ÇEVRİMDIŞI BASKETBOL YÖNETİCİSİ 📱

İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın! HLM24, basketbol takımınızı yönetmenin heyecanını istediğiniz zaman yaşamanızı sağlar.

⬆️ BENZERSİZ KARİYER HİKAYELERİ ⬆️

Lig genelindeki evrimi takip ederek, yükselen süperstarlardan azalan rakiplere kadar takımların yükselişini görün. Lig kayıtlarını, draft sınıflarını, oyuncu işlemlerini ve daha fazlasını takip edin!

🌐 TAMAMEN ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR 🌐

Oyuncuları, takımları, koçları ve ligleri özelleştirin! Basketbol evreninizin kontrolünü ele alın ve genişleme draftları ile onun geleceğini şekillendirin.

📅 1951'DEN BAŞLAYIN 📅

Kariyerinize basketbolun ilk günlerinden başlayın ve takımınızı zaman içinde yönetin. Stratejik kararlar alın ve lig tarihine kalıcı bir etki bırakın.

YENİ ÖZELLİKLER

Basketball Legacy Manager 24, basketbol yönetim deneyiminizi arttırmak için heyecan verici yeni özellikler sunuyor:

🏀 Oyuncu Özellikleri: Yeni sürüm artık şunları içeriyor: Hücum, Savunma, Yakın şut, Uzun şut, Oyun kurma, Hücum ribauntları, Bloklar, Top çalmalar ve Savunma ribauntları. Takımınızı belirli yeteneklere sahip oyuncularla özelleştirin!

📊 Canlı Atış Haritası: Hiç olmadığı kadar hareketli bir deneyim yaşayın! Bir maçı simüle ederken, atışların 2D sahadaki konumunu görüntüleyebilirsiniz.

👨‍👩‍👧‍👦 Aileler: Oyuncularınızı kişisel düzeyde tanıyın! Oyuncuların aile bilgileri vardır, böylece onların ebeveynlerini, amcalarını, kuzenlerini ve hatta çocuklarını nesiller boyunca keşfedebilirsiniz. Bazı oyuncular ikiz olabilir veya kendi çocukları olabilir!

🏠 Memleket: Oyuncuların artık bir memleketi var! Çocukluk takımlarında oynamaya ilgi duyabilirler. Basketbol evreninize bir aidiyet duygusu getirin.

🏆 Rakiplik: Takımlar artık yakınlık, playoff karşılaşmaları, sakatlıklar ve diğer faktörlere göre rakip takımlara sahiptir. Rakiplikler, bu takımlarla işlem

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.