header
QR Kod
Basit Kişiler Pro

Basit Kişiler Pro

6.22.7 geliştirici Simple Mobile Tool
(0 İncelemeler) Mart 25, 2024
Basit Kişiler Pro Basit Kişiler Pro Basit Kişiler Pro Basit Kişiler Pro Basit Kişiler Pro Basit Kişiler Pro

En Son Versiyon

Versiyon
6.22.7
Güncelle
Mart 25, 2024
Geliştirici
Simple Mobile Tool
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
₺2,72
Paket Adı
com.simplemobiletools.contacts.pro
Şimdi İndir

Basit Kişiler Pro Hakkında Daha Fazla

Milyonlarca insan tarafından sevilen kişilerinizi yönetmek için hafif bir akıllı iletişim uygulaması. Kişiler yalnızca cihazınızda saklanabilir veya farklı yollarla da senkronize edilebilir. Bu telefon numarası akıllı kişi telefon rehberi, kişilerinizi yedekleme zahmetine girmeden kişilerinizi tek bir yerde tutmanıza yardımcı olur, çünkü kişi yedeklemesi her zaman eklediğiniz kişilerle senkronize olur. Bu uygulama hafiftir ve kişileri yedeklemeniz ve akıllı kişi tutmanıza yardımcı olacak bir telefon defteri tutmanız gerektiğinde etkilidir.

Bu uygulama, kullanıcıların e-postalarını ve etkinliklerini yönetmelerine olanak tanır. Birden fazla parametreye göre sıralama / filtreleme yeteneğine sahiptir ve isteğe bağlı olarak soyadını ilk ad olarak gösterir. Bu sayede akıllı kişi erişimini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz ve istediğiniz kişiyi kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, kişiler otomatik olarak yedeklenir ve bütünlüğü sağlanır böylece yeni bir kişi eklediğinizde endişelenmenize gerek kalmaz.

Uygulama ayrıca favori kişilerinizi veya gruplarınızı ayrı bir listede görüntülemenize olanak tanır. Bu gruplar sayesinde kolayca toplu e-posta veya SMS gönderebilir ve onları istediğiniz gibi yeniden adlandırabilirsiniz. Telefon rehberi tutmak zorunda kalmadan, sadece akıllı bir kişi grubu oluşturabilir ve sevdiklerinize mesaj gönderebilirsiniz.

Bu uygulama, kişileri vCard formatında .vcf dosyalarına aktarmanıza ve içe aktarmanıza olanak sağlar. Ayrıca, kişileri düzenli olarak senkronize ederek rehber yedekleme işlemini kolaylaştıran bir akıllı kişi yedekleme teknolojisi de içerir. Böylece verilerinizin kaybolmasını önler ve gizliliğinizi korur.

Bu uygulama, kişilerinizi diğer uygulamalarla paylaşmadan koruyarak onları gizli tutmanızı sağlar. Ayrıca, adlarını, e-postalarını, telefon numaralarını, adreslerini ve diğer özelleştirilebilir alanları kolayca değiştirmenize olanak tanır. Kişi etkinliklerini de saklayabilir ve doğum günleri, yıldönümleri gibi özel etkinlikler için kullanabilirsiniz.

Bu uygulama, basit bir kişi düzenleyiciye sahiptir ve birçok kullanışlı ayarı içerir. Hızlı bir çeviriciye de sahiptir ve kullanımı kolaydır. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için kişilere tıkladığınızda ne olacağını özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, güçlü bir yinelenen giriş birleştiricisine sahiptir böylece istenmeyen kişileri göstermekten kaçınabilirsiniz.

Bu uygulama, varsayılan olarak materyal tasarım ve koyu tema ile birlikte gelir ve harika bir kullanıcı deneyimi sunar. Reklam veya gereksiz izinler içermez, tamamen açık kaynaklıdır ve gizlilik, güvenlik ve kararlılık açısından diğer uygulamalardan daha üstündür. Ayrıca özelleştirilebilir renkler de sunar.

Basit Araçlar paketinin tamamına bu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.simplemobiletools.com. Ayrıca Facebook, Reddit ve Telegram gruplarımıza da katılabilirsiniz ve uygulamayla ilgili güncellemeleri takip edeb

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.