header
QR Kod
Barbie Color Creations

Barbie Color Creations

2.3.1 geliştirici StoryToys
(0 İncelemeler) Nisan 15, 2024
Barbie Color Creations Barbie Color Creations Barbie Color Creations Barbie Color Creations Barbie Color Creations Barbie Color Creations

En Son Versiyon

Versiyon
2.3.1
Güncelle
Nisan 15, 2024
Geliştirici
StoryToys
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.storytoys.barbiecoloring.google
Şimdi İndir

Barbie Color Creations Hakkında Daha Fazla

Barbie™ Color Creations is the perfect app for kids who love to express themselves through art and design.

Birbirinden renkli boyama, çizim, tasarım ve daha fazlası ile "Brooklyn" ve "Malibu" ile birlikte renkli bir maceraya katılın! Her geçen gün genişleyen bir boyama kitabı, araçlar, tasarımlar, mekanlar ve eşyalar keşfedin. Barbie'nin anılarını yaratıcı tasarım meydan okumalarıyla canlandırın. Favori Barbie filmlerinden ve dizilerinden öğeleri ve karakterleri özelleştirerek yaratıcı bir yolculuğa çıkın, tasarımlarınızı etiketler olarak kaydedin ve onlarla 2D mekanlarda oynayın. Tasarım hikayelerini tamamlayarak benzersiz ödüller kazanın ve bunları kişisel stüdyonuzu dekore etmek için kullanın. Çizimlerinizi cihazınıza resim olarak indirin, böylece arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Bu uygulama, yaratıcılıklarını ifade etmeyi seven ve rahat bir şekilde yeni fikirler geliştirmeyi seven çocuklar için mükemmeldir. Sürekli güncellemelerle (yeni boyama paketleri ve tasarım meydan okumaları dahil) güncel kalın ve sonsuz eğlence ve keşif için.

Barbie™ Renk Yaratıcıları ile hayal gücü ve ilham tüm ihtiyacınız olan şey.

Gizlilik StoryToys, çocukların gizliliğini ciddiye alır ve uygulamalarının Gizlilik Yasaları, Çocuk Çevrimiçi Gizlilik Koruması Yasası (COPPA) dahil olmak üzere uyumlu olduğundan emin olur. Hangi bilgileri topladığımızı ve nasıl kullandığımızı öğrenmek isterseniz, lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret edin: https://storytoys.com/privacy

Lütfen not edin ki bu uygulama ücretsiz oynanabilir ancak ek içerikler uygulama içi satın alımlar aracılığıyla mevcuttur. Google Play, uygulama içi satın alımlara ve ücretsiz uygulamaların Aile Kitabı aracılığıyla paylaşılmasına izin vermediği için, bu uygulamada yaptığınız satın alımlar Aile Kitabı aracılığıyla paylaşılamayacaktır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.