header
QR Kod
Bankkart Mobil

Bankkart Mobil

1.4.2 geliştirici T.C. Ziraat Bankası A.Ş.
(0 İncelemeler) Mayıs 03, 2024
Bankkart Mobil Bankkart Mobil Bankkart Mobil Bankkart Mobil Bankkart Mobil Bankkart Mobil

En Son Versiyon

Versiyon
1.4.2
Güncelle
Mayıs 03, 2024
Geliştirici
T.C. Ziraat Bankası A.Ş.
Kategoriler
Finance
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bankkart.mobil
Şimdi İndir

Bankkart Mobil Hakkında Daha Fazla

Bankkart Mobil ile Bankkart dünyasının tüm ayrıcalıklarından faydalanın, kart bilgilerinizi ve harcamalarınızı kolayca takip edin.
Bankkart Mobil, Ziraat Bankası'nın internet şubesi ve mobil uygulamasına erişim sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde müşteriler, TCKN veya müşteri numaraları ve internet bankacılığı şifreleri ile hesaplarına erişebilirler.

Bu sayede, müşteriler banka işlemlerini herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Hesaplarının yanı sıra, bu uygulama sayesinde müşteriler kart bilgilerine de kolaylıkla erişebilirler.

Böylece, harcamalarını sektör detayında izleyebilir, sonradan taksitlendirme, peşin harca veya ertele gibi işlemleri hızlı işlem butonlarıyla anında gerçekleştirebilirler. Ayrıca, kart şifrelerini belirleyebilir, kart ayarlarını değiştirebilir ve kartlarını geçici olarak kullanıma kapatabilirler.

Bu uygulama aynı zamanda müşterilere kampanya takibi ve harcama kontrolü özellikleri sunmaktadır. Kampanya sayfası sayesinde müşteriler, tüm kampanyaları takip edebilir ve kendilerine özel sunulan kampanyalardan yararlanabilirler. Favori sektörlerini belirleyerek, ilgilendikleri kampanyalara kolaylıkla ulaşabilir ve katıldıkları kampanyaları takip edebilirler. Ayrıca, harcama kontrolü özelliği sayesinde müşteriler, ekstrenin belirli bir tutara ulaştığında veya limitin belirlenen tutara düştüğünde bilgilendirilerek harcamalarını kontrol altında tutabilirler.

Bankkart Mobil aynı zamanda Bankkart Combo başvurusu yapma, başvuruyu takip etme ve mevcut kartları için limit artış talebinde bulunma gibi işlemleri de müşterilere sunmaktadır. Bu sayede, müşteriler bankacılık işlemlerini tek bir uygulama üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.