header
QR Kod
Balon Patlatma: Bubble Shooter

Balon Patlatma: Bubble Shooter

2.8.1 geliştirici RV AppStudios
(0 İncelemeler) Mayıs 31, 2024
Balon Patlatma: Bubble Shooter Balon Patlatma: Bubble Shooter Balon Patlatma: Bubble Shooter Balon Patlatma: Bubble Shooter Balon Patlatma: Bubble Shooter Balon Patlatma: Bubble Shooter

En Son Versiyon

Versiyon
2.8.1
Güncelle
Mayıs 31, 2024
Geliştirici
RV AppStudios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.rvappstudios.bubble.pop.bubble.shooter.puzzle.game.match3
Şimdi İndir

Balon Patlatma: Bubble Shooter Hakkında Daha Fazla

Türkçe eğlenceli oyunlar mı arıyorsun? Balon Patlatma Türkçe oynayabileceğin en eğlenceli oyun. 🇹🇷 Bu keyifli bedava balon vurma oyunununda renkli balonları vur, eşleştir, patlat. 🎯

Bu uygulama, oyuncuların baloncukları patlatarak eğlenceli bir şekilde zaman geçirmelerini sağlayan bir 3'lü eşleştirme oyunudur. Kate adlı bir karakterin keklerini hazırlarken, şeytan ruhlu Şef Vincent'ın ona zorluk çıkarmasını önlemeye çalışıyoruz. Şef Vincent, Kate'in keklerine olan hayranlığından dolayı onu kıskanmaktadır ve Kate'in keklerine engel olmak için baloncuklar kullanmaktadır.

Bu oyun, 3.500'den fazla seviyeye sahiptir ve her seviye daha da zorlu hale gelir. Güçlendirmeler kullanarak seviyeleri daha kolay hale getirebilir ve arkadaşlarınızla yarışarak daha fazla eğlenebilirsiniz. Ayrıca, oyunda Türkçe dil seçeneği bulunmaktadır, bu da oyuncuların kendi dilinde oynamasına olanak tanımaktadır.

Bu kabarcık patlatma oyunları, oyuncuları bir dünyaya götürür, burada sihirli baloncuklarla bağlantı kurar ve rengarenk bulmacaları çözerler. Gün boyunca balonları patlatırken ve seviyeleri geçerken, oyuncular berrak ve renkli grafiklerden dolayı mutlu olacaklar. Balon patlatma oyunu, Türkçe dil seçeneğiyle ücretsiz olarak indirilebilir ve oyuncuların eğlenirken zaman geçirmelerine olanak tanır.

Özellikler: 3500'den fazla eğlenceli seviye, güçlendirmeler kullanma seçeneği, arkadaşlarla yarışma, Türkçe dil seçeneği. Eğer siz de kabarcık patlatma oyunlarını seviyorsanız ve Türkçe dil seçeneği olan bir oyun arıyorsanız, bu oyun tam size göre! Ücretsiz olarak indirip, şekerleme tahtından Kek Kraliçesi Kate'i koruyabilir ve Şef Vincent'ın kötü planlarını bozabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.