header
QR Kod
Balon Patlatma: Bubble Shooter

Balon Patlatma: Bubble Shooter

15.4.8 geliştirici Bubble Shooter
(0 İncelemeler) Nisan 21, 2024
Balon Patlatma: Bubble Shooter Balon Patlatma: Bubble Shooter Balon Patlatma: Bubble Shooter Balon Patlatma: Bubble Shooter Balon Patlatma: Bubble Shooter Balon Patlatma: Bubble Shooter

En Son Versiyon

Versiyon
15.4.8
Güncelle
Nisan 21, 2024
Geliştirici
Bubble Shooter
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
bubbleshooter.orig
Şimdi İndir

Balon Patlatma: Bubble Shooter Hakkında Daha Fazla

Bağımlılık yaratan bu klasik balon patlatma oyununu ÜCRETSİZ oynayın, 3 rengi eşleştirin ve seviyeleri geçin. Bu eğlenceli ve keyifli oyunu kaçırmayın! Klasiklerin kalitesini ortaya çıkaran bu oyunda hedef alıp, ateş ederek tüm balonları patlatmanız ve düşürmeniz gerekiyor. Bu orijinal puzzle oyunuyla ister internetten ister internetsiz baloncuk patlatın ve zihin egzersizi yapın! Bubble Shooter ™ oyunu Google Play’deki en iyi ücretsiz uygulamadır.

En İyi Balon Patlatma Oyunu'nu hemen indirin ve baloncukları patlatmaya başlayın! Bu oyun, hedef almayı, eşleştirmeyi ve topları vurmaya dayalı bir aksiyon oyunudur.

Oyun, basit ve öğrenmesi kolay olmasının yanı sıra hem yetişkinler hem de çocuklar için mükemmeldir. Strateji becerilerinizi test edin ve arkadaşlarınızla veya ailenizle yarışın. Her seviyede 3 yıldız kazanmak için en yüksek skoru elde edin. Ayrıca, jetonlar kazanın ve oyunda avantajlar elde etmek için bunları kullanın. Eğlenceli görevleri tamamlayın ve zeka oyunlarını çözün.

Oyunun klasik modunda oynayın ve 3 balonu eşleştirip patlatarak görevleri tamamlayın ve ödüller kazanın. Farklı seviyelerde stratejiler oluşturmak önemlidir, çünkü her seviyede balonların dizilimi farklıdır. Bu eğlenceli ve ücretsiz oyunda, renkli topları hedef alın ve ateş edin.

Puzzle modunu deneyin ve binlerce zorlu puzzle'ı tamamlarken eşleştirme becerilerinizi test edin. Bu oyunda, zihin egzersizi yaparken eğlenebilirsiniz. Oyun, basit, ücretsiz ve bağımlılık yaratan özelliklere sahiptir.

Oyun, klasik bir atari oyunundan esinlenmiştir ve yeni özellikler eklenmiştir. 6,500'den fazla heyecanlı seviye, yeni ödüller, efektler ve sesler bulunmaktadır. Ayrıca, Facebook'ta arkadaşlarınızla paylaşabilir ve güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.