header
QR Kod
Balon Patlatma

Balon Patlatma

2.79 geliştirici Blackout Lab
(0 İncelemeler) Nisan 30, 2024
Balon Patlatma Balon Patlatma Balon Patlatma Balon Patlatma Balon Patlatma Balon Patlatma

En Son Versiyon

Versiyon
2.79
Güncelle
Nisan 30, 2024
Geliştirici
Blackout Lab
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.blackout.bubble
Şimdi İndir

Balon Patlatma Hakkında Daha Fazla

Klasik baloncuk patlatma bulmacası oyununu oynayın!

Aynı renkteki baloncukları eşleştirerek saatlerce eğlenebileceğiniz bir oyun. Bu oyunda amaç, rekabet ve eğlence dolu 10000'den fazla bağımlılık yapan bulmacalar arasından nişan almak, eşleştirmek ve yolunuza çıkan engelleri patlatmak.

Baloncuk Patlatma, canlı ve modern bir görünüme sahip ve oynaması oldukça kolay. Aynı zamanda rengarenk ve beyni rahatlatan bir bulmaca oyunudur. Oyunda 10000'den fazla seviye bulunuyor, yani uzun süre sıkılmadan oynayabilirsiniz.

Birçok oyunda olduğu gibi, Baloncuk Patlatma da enerji harcatmaz ve üzerinizde baskı kurmaz. Aksine, daha fazla yıldız elde etmek için yüksek skorlara ulaşmak oyunda size motive edici bir amaç sunuyor.

Oyunda güçlü bonus baloncuklarını keşfedebilir ve kullanabilir, böylece daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Ancak zorlayıcı engellerle de yüzleşmeniz gerekebilir. Bu engelleri aşmak için ise zekanızı kullanmanız gerekecek.

En güzel özelliklerinden biri de internet bağlantısı olmadan da oyunu oynayabilmeniz. Böylece nerede olursanız olun, oyuna dilediğiniz zaman devam edebilirsiniz.

Baloncuk Patlatma tamamen ücretsiz bir oyun, yani oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Bu yüzden şimdi bu zekâ oyununun keyfini saatlerce çıkarın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.