header
QR Kod
BabyTV - Preschool Toddler TV

BabyTV - Preschool Toddler TV

geliştirici BabyTV
(0 İncelemeler) Şubat 12, 2024
BabyTV - Preschool Toddler TV BabyTV - Preschool Toddler TV BabyTV - Preschool Toddler TV BabyTV - Preschool Toddler TV BabyTV - Preschool Toddler TV BabyTV - Preschool Toddler TV

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 12, 2024
Geliştirici
BabyTV
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.applicaster.babytv.vod
Şimdi İndir

BabyTV - Preschool Toddler TV Hakkında Daha Fazla

Milyonlarca aile ile birlikte BabyTV’nin küçükler için (4 yaş ve altı) ödüllü video uygulamasını keşfedin.

BabyTV, 4 yaş altı çocukların ilk kavramlarını öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir çocuk TV uygulamasıdır. Hikayeler, şarkılar ve oyunlar gibi çocuk uzmanları tarafından geliştirilen içeriklerle evde ve dışarıda eğlenmelerini sağlar.

BabyTV, çocukların renkler, şekiller, sayılar ve harfler gibi temel kavramları öğrenmelerini, müzik tarzlarını keşfetmelerini veya sadece çiftlik hayvanlarıyla tanışmalarını sağlayan birinci sınıf çocuk TV bölümleri sunar.

Ebeveynler, BabyTV Video uygulamasını tercih eder çünkü reklam içermez, uzmanlarla birlikte tasarlanmıştır ve çocuklar için güvenli bir ortam sunar. Ayrıca, popüler BabyTV programlarının ve şarkılarının saatlerce izlenebileceği ücretsiz deneme içerikleri sunar.

BabyTV, çocukların seveceği eğlenceli, renkli ve ilham verici karakterlerin yanı sıra etkileşimli oyunlar ve 14 farklı dil seçeneği sunar. Bu nedenle, çok dilli aileler için mükemmel bir uygulamadır.

Uygulamada, çocuğunuzla birlikte eğlenebileceğiniz ücretsiz bir kategori bulunur ve ayrıca program, şarkı ve tekerlemelerden oluşan 350'den fazla bölümü içerir. Her ay yeni eklenen içeriklerle çocuğunuzun ilgisini çekmeyi sürdürür.

BabyTV, 4 yaş altı çocuklar ve her yaşta BabyTV hayranları için üretilmiştir ve çocuklarınızla birlikte keyif alabileceğiniz dünyanın önde gelen çocuk TV kanalıdır. Uzmanlar tarafından oluşturulan kaliteli programlar, çocuklarınızı etrafındaki dünya ile tanıştırır ve 14 dil seçeneğiyle ilk kavramlarıyla tanıştırmak için en doğru yerlerden biridir.

BabyTV aboneliği, kullanıcının cihaz ayarlarından iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Abonelik fiyatı seçilen plana ve bölgeye göre değişir ve aylık abonelik ücreti yaklaşık 3.99 $'dır. Gizlilik ve güvenlik en büyük öncelikleri olduğundan, uygulamada ve kanalda hiçbir reklam yoktur ve kişisel bilgileri asla üçüncü şahıslarla paylaşmazlar.

Uygulamanın tüm özelliklerinden yararlanmak için lütfen Android cihazınızın uygulama tarafından desteklendiğinden emin olun. Abonelikten çıkmak veya destek için lütfen ilgili bağlantıları ziyaret edin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.