header
QR Kod
Azar-Görüntülü Sohbet

Azar-Görüntülü Sohbet

geliştirici Hyperconnect LLC
(0 İncelemeler) Şubat 21, 2024
Azar-Görüntülü Sohbet Azar-Görüntülü Sohbet Azar-Görüntülü Sohbet Azar-Görüntülü Sohbet Azar-Görüntülü Sohbet Azar-Görüntülü Sohbet

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 21, 2024
Geliştirici
Hyperconnect LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.azarlive.android
Şimdi İndir

Azar-Görüntülü Sohbet Hakkında Daha Fazla

Azar, çevrendeki ve dünyadaki milyonlarca kişiyle anında bağlantı kurmanı sağlayan bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Eğlence bir sohbet yakınımda olsun diyorsan, düşelim bakalım Azar'a!

Azar, insanların yeni insanlarla tanışmasını ve arkadaşlar edinmesini sağlayan bir uygulamadır. Uygulamada görüntülü sohbet ve canlı yayın gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde yeni bağlantılar kurulabilir.

Uygulamada yapılabilecekler arasında, 1:1 görüntülü sohbet ile yeni kişilerle tanışmak, cinsiyet ve lokasyon filtreleri kullanarak görüntülü sohbet etmek istediğiniz kişileri seçmek, yeni arkadaşlar eklemek ve doğrudan mesaj göndermek veya görüntülü sohbet ile aramak yer almaktadır. Ayrıca, sadece çevrimiçi olan kişilerle iletişim kurulabilir.

Kişiselleştirilmiş ayarlar sayesinde kullanıcılar kendilerini ifade edebilirler. Özel arka planlar ve filtrelerle yaratıcı olunabilir. Ayrıca, güzellik efektleri kullanarak hazırlık süresi kısaltılabilir. Canlı yayınlar izlenip katılabilir, yayıncı olunabilir veya konuk olarak yayıncılarla sohbet edilebilir. Beğenilen yayıncılara armağan göndermek de mümkündür.

Uygulama ayrıca Lounge özelliği ile kullanıcılara profil koleksiyonlarını gözden geçirme ve beğendikleri kişilere mesaj gönderme imkanı sunar. Ayrıca, kullanıcılar etiketler ekleyerek ilgi alanlarını ve ruh hallerini belirtebilirler.

Azar'ın destek ekibi ve moderasyon servisi, platformdaki etkinliği sürekli olarak inceleyerek kullanıcılara eğlenceli ve güvenli bir deneyim sunmayı hedefler. Uygulamada farklı satın alma ve abonelik seçenekleri bulunmaktadır ve kullanıcılar bu sayede daha fazla seçenek ve özelliklere erişebilirler. Otomatik yenileme özelliği, istenildiği takdirde ayarlar bölümünden kapatılabilir.

Uygulamanın Türkçe versiyonu bulunmaktadır ve kullanıcılar Azar hesaplarıyla ilgili yardım almak için web sitesi, Facebook ve Instagram hesapları üzerinden destek ekibine ulaşabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.