below header
QR Kod
Azal Live - Voice Chat Group

Azal Live - Voice Chat Group

1.13.9.0 geliştirici Renxing Intelligent
(0 İncelemeler) Şubat 21, 2024
Azal Live - Voice Chat Group Azal Live - Voice Chat Group Azal Live - Voice Chat Group Azal Live - Voice Chat Group Azal Live - Voice Chat Group Azal Live - Voice Chat Group

En Son Versiyon

Versiyon
1.13.9.0
Güncelle
Şubat 21, 2024
Geliştirici
Renxing Intelligent
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hk.azal.live
Şimdi İndir

Azal Live - Voice Chat Group Hakkında Daha Fazla

Azal Live is a popular and entertaining social chat room app, you can find new friends in the neighborhood, city, or any other countries that you have common interests and can chat together. It's never been easier to share photos, send gifts, or just say a quick hello. Instant Messaging, Live Voice & Video Chat help you build a better relationship between you and your close friends. Azal connects you with others anywhere, anytime!

Bu uygulama, kullanıcıların ücretsiz olarak sesli sohbet etmelerini sağlayan bir platformdur. TOTALLY FREE olarak belirtilen bu özellik, 3G, 4G, LTE veya Wi-Fi üzerinden gerçekleştirilebilir. Çoklu Kişi Sohbet Odaları sayesinde birçok insanla aynı anda sohbet edebilirsiniz. Özel Konuşmalar sayesinde gizliliğinizi koruyabilir ve Sanal Hediyeler gönderebilirsiniz. Ayrıca, Azal Pro ve Azal VIP üyelikleri de sunulmaktadır.

Gizlilik ve güvenlik önemli konulardan biridir. Bu uygulamada, kimliğiniz ve konumunuz gizlenebilir. Özel, yönlendirilmiş konuşmalar sayesinde sadece belirlediğiniz kişilerle iletişim kurabilir ve istediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz.

Azal VIP ve PRO üyelikleri, diğer kullanıcılardan özel bir şekilde fark edilebilmenizi sağlar. Ayrıca, hediye göndermek ve mağaza ürünleri satın almak gibi özel özelliklerden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, VIP ve pro rozetleri sayesinde üyeliğiniz hakkında bilgi verilir ve sohbet odalarına girdiğinizde dikkat çekici giriş efektleri yaşarsınız. Bu üyeliklerle birlikte toplamda 17 ayrıcalıklı özellik sunulmaktadır.

Daha fazla kullanıcıya ulaşmak ve önerilen sayfalarda öne çıkmak için Azal resmi kimlik numaraları ve mail adresi üzerinden iletişime geçilebilir. Bu şekilde, en son haberleri, güncellemeleri ve etkinlikleri takip edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.