header
QR Kod
Ayome-More than VoiceChat

Ayome-More than VoiceChat

3.6.5 geliştirici Alomet
(0 İncelemeler) Nisan 07, 2024
Ayome-More than VoiceChat Ayome-More than VoiceChat Ayome-More than VoiceChat Ayome-More than VoiceChat Ayome-More than VoiceChat Ayome-More than VoiceChat

En Son Versiyon

Versiyon
3.6.5
Güncelle
Nisan 07, 2024
Geliştirici
Alomet
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ayome.sg
Şimdi İndir

Ayome-More than VoiceChat Hakkında Daha Fazla

Ayome is not just a Group Vioce Chat APP, but a relaxing world built with voice. No matter where you are in the world, what hobbies you have, you can make new friends here, find like-minded people and become friends, where you can start your story.

Ayome, her an sana neşe getiren bir uygulamadır. Burada sadece özgürce konuşabilirsiniz, aynı zamanda hayatın sıkıntılarını ve baskılarını bir kenara bırakabilirsiniz. Ayome, size evden çıkmadan yeni arkadaşlarla tanışma fırsatı sunar. Bu nedenle Ayome'de sizi bekliyoruz!

Bu uygulama, insanların günlük hayatlarının stresinden bir mola vermesine yardımcı olur. Her anınızı neşeli ve keyifli geçirmenizi sağlar. Ayome, insanların kalabalık ve yorucu ortamlardan uzaklaşarak, sadece rahat ve samimi bir ortamda yeni insanlarla tanışmasına olanak tanır.

Ayrıca, bu uygulama size evden ayrılmadan yeni arkadaşlar edinme imkanı sunar. Bu sayede, dışarı çıkmaya zamanı olmayan ya da yeni insanlarla tanışmak için cesaret edemeyen kullanıcılar için ideal bir seçenektir.

Ayome, insanların günün stresinden uzaklaşarak, yeni arkadaşlıklar kurmasına olanak sağlar. Bu uygulama sayesinde, insanlar kendi hayatlarının dışına çıkarak farklı kültürlerden ve yaşam tarzlarından insanlarla tanışabilir ve dostluklar kurabilirler.

Kısacası, Ayome insanların sadece özgürce konuşabilecekleri bir platform değildir, aynı zamanda hayatın getirdiği stres ve baskılardan uzaklaşabilecekleri, yeni arkadaşlar edinip keyifli vakit geçirebilecekleri bir ortamdır. Bu nedenle, Ayome'de sizi de bekliyoruz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.