below header
QR Kod
Avataria - aile, aşk & sanal

Avataria - aile, aşk & sanal

4.46.9 geliştirici 101XP LIMITED
(0 İncelemeler) Mart 16, 2024
Avataria - aile, aşk & sanal Avataria - aile, aşk & sanal Avataria - aile, aşk & sanal Avataria - aile, aşk & sanal Avataria - aile, aşk & sanal Avataria - aile, aşk & sanal

En Son Versiyon

Versiyon
4.46.9
Güncelle
Mart 16, 2024
Geliştirici
101XP LIMITED
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.xp101.ava_rus
Şimdi İndir

Avataria - aile, aşk & sanal Hakkında Daha Fazla

"Bir oğlanla konuşma başlatmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Kızlara yaklaşmaktan korkuyor Af?

Avataria, sınırsız iletişime sahip bir Android oyunudur. Bu oyun, bir simülasyon ve sohbet uygulaması olarak kullanılabilir. Kendi avatarınızı yaratın ve istediğiniz gibi şekillendirin, isterseniz bir parti kızı ya da sert bir çocuk olabilirsiniz. Avatarınızın cinsiyetini seçin ve en iyi görünümü ve tarzı seçin.

Oyun içinde, diğer kullanıcılarla sohbet edebilir, aşık olabilir ve hediyeler verebilirsiniz. Avatarınızın görünümünü, ruh halinize göre istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Oyun içinde bir ev kurabilir ve 1500'den fazla mobilya parçası arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca VIP odasına erişerek, avatarınızın enerjisini hızlı bir şekilde yenileyebilirsiniz.

Avataria'da, yeni arkadaşlarla tanışabilir veya gerçek hayattaki arkadaşlarınızı oyun içine davet edebilirsiniz. Eğlenin, flört edin, hediyeler verin ve alın. İlişkiler başlatın ve en iyi arkadaş, çift veya rakip olun. Ayrıca, oyun içindeki en parlak unvan için yarışabilir ve ödüller kazanabilirsiniz.

Oyun içinde tamamen özgürsünüz! Bir parkta yürüyebilir, bir gece kulübüne gidebilir, bir kafeye oturabilir veya güzellik dükkanına gidebilirsiniz. İstediğiniz bir işi seçebilir ve oyun parası kazanabilirsiniz. Kendi dairenizde bir parti düzenleyebilir ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilirsiniz. Ancak, diğer kullanıcıların yüzüne kek atmayın!

Yeni bir hayat ve yeni arkadaşlar Avataria'da seni bekliyor! Ücretsiz olarak indirin ve hemen oynamaya başlayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.