header
QR Kod
Avatar World ®

Avatar World ®

1.77 geliştirici Pazu Games
(0 İncelemeler) Mart 27, 2024
Avatar World ® Avatar World ® Avatar World ® Avatar World ® Avatar World ® Avatar World ®

En Son Versiyon

Versiyon
1.77
Güncelle
Mart 27, 2024
Geliştirici
Pazu Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.pazugames.avatarworld
Şimdi İndir

Avatar World ® Hakkında Daha Fazla

Welcome to Avatar World, the most innovative role-playing game of 2023.

Bu uygulama, eğlenceli ve süper sevimli bir dünyayı keşfetmenizi ve deneyimlemenizi sağlar. Bu dünya, inanılmaz mekanlar, kasabalar, şehirler ve karakterlerle doludur ve etkileşimde bulunabileceğiniz sonsuz sayıda eşya ve avatar sunar.

Bu özel oyunu siz oyuncular için yaratmak için çok heyecanlıyız! Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz ve sizinle iletişim kurmayı ve istediğiniz şeyleri oluşturmayı dört gözle bekliyoruz!

Avatarlarınızı özelleştirin ve hareketli bir şehirde hayallerinizdeki evi inşa edin. Eşsiz kıyafetler, saç stilleri ve aksesuarlarla karakterler yaratabilirsiniz. Ayrıca, evlerini ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına göre tasarlayarak özellikler ekleyebilirsiniz, örneğin ev ofisleri, spor salonları ve müzik odaları. Farklı kasabaları keşfederek ve yeni karakterler ve heyecan verici etkinlikler keşfederek bu eğlenceli deneyimin keyfini çıkarın.

Şehri keşfedin ve arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte epik görevlere çıkın ve geniş ve etkileyici dünyayı keşfedin. Etkileyici hikayeler ve zorlu görevlerle hiç bitmeyen bir macera Avatar Dünyası'nda sizi bekliyor.

Oyunun eğlenceli hikayeleri ve oynanışı, oyunculara önemli hayat becerileri öğretir: yaratmak, keşfetmek, hayal etmek, tasarlamak ve daha fazlası. Avatarlar oluşturmak, evler inşa etmek ve görevleri tamamlamak yoluyla, oyuncular yaratıcılıklarını ve problem çözme becerilerini geliştirirler. Eğlenceli ve etkileyici bir ortamda bu becerileri öğrenerek, oyuncular gerçek hayatlarında öğrendiklerini uygulayabilirler.

Avatar Dünyası, milyonlarca ebeveyn tarafından güvenilen Girls Hair Salon, Girls Makeup Salon, Animal Doctor ve diğer popüler çocuk oyunlarının yayıncısı Pazu Games Ltd tarafından sunulmaktadır.

Pazu oyunları, özellikle çocuklar için tasarlanmıştır. Kızlar ve erkekler için eğlenceli eğitici oyunlar sunar.

Sizleri Pazu Games'in ücretsiz deneme sürümüyle tanışmaya ve keşfetmeye davet ediyoruz. Çocuklar ve küçük çocuklar için çeşitli eğitici ve öğrenme oyunları sunan harika bir çocuk oyunları markası olan Pazu oyunlarını keşfedin. Oyunlarımız, çocukların yaşlarına ve yeteneklerine göre uyarlanmış çeşitli oyun mekanikleri sunar.

Bu oyun, Pazu aboneliği içinde yer almakta olup, abonelik, tüm Pazu oyunlarını tam oyun sürümleri, reklamsız, çocuk dostu bir arayüz ve en fazla 3 cihaz için sunar. Abonelik otomatik olarak yenilenebilir ve birden fazla oyun uygulamasına tam erişim sağlar. Bu nedenle:

Satın alma onayı sırasında ödeme, iTunes Hesabından düşülecektir.

Abonelik, devam eden dönemin en az 24 saat öncesine kadar otomatik olarak yenilenir.

H

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.