header
QR Kod
Avatar Maker Dress up for kids

Avatar Maker Dress up for kids

1.7 geliştirici Pazu Games
(0 İncelemeler) Nisan 22, 2024
Avatar Maker Dress up for kids Avatar Maker Dress up for kids Avatar Maker Dress up for kids Avatar Maker Dress up for kids Avatar Maker Dress up for kids Avatar Maker Dress up for kids

En Son Versiyon

Versiyon
1.7
Güncelle
Nisan 22, 2024
Geliştirici
Pazu Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.pazugames.avatarmaker
Şimdi İndir

Avatar Maker Dress up for kids Hakkında Daha Fazla

Have you ever dreamt of designing and decorating your very own cartoon character with this brand new Avatar maker dress-up for girls' & boys' games, a magical world where you can fulfill and recreate any style that comes to your mind! Enjoy a new kawaii avatar maker with a huge variety of accessories that give endless variations of styles.

Bu uygulama sayesinde kendinizi veya en sevdiğiniz anime karakterini kopyalayabilirsiniz. Seçtiğiniz favori saç modelini ve rengini özelleştirebilirsiniz. Sonsuz sayıda renk arasından ten rengini seçin, avatarınızın yüz ifadesini belirleyin, tatlı avatarınız için gözleri, ağzı ve kaşları seçin.

Avatarınızı oluşturmanın yanı sıra, odanızı birbirinden farklı eşyalarla dekore edebilirsiniz, odanızın tasarım hayallerini gerçekleştirin! Tüm mobilyaları seçerken çeşitli eşyalarla süsleyin.

1. Cartoon karakterinizin özelleştirmesine başlamak için bir erkek veya kız avatarı seçebilirsiniz.

2. Sevimli kişiselleştirilmiş yüzler, saç modelleri ve detaylarıyla birlikte farklı ifadelerle benzersiz çizgi film ifadeleri yaratabilirsiniz.

3. Avatarınızın yüzünde farklı kaş, göz ve ağız şekilleriyle çeşitli duygular ifade edebilirsiniz.

4. Ten rengi, saç rengi ve kıyafet rengini özelleştirerek kendinize benzersiz bir görünüm kazandırabilir ve hayal gücünüzü ve moda anlayışınızı gösterebilirsiniz.

5. Maskeler, şapkalar, gözlükler, saç tokaları, kıyafetler, başlık, kanatlar, boynuzlar ve kuyruklar gibi çeşitli aksesuarlarla kişisel tarzınızı belirginleştirebilirsiniz.

✨Çocuklar için Avatar Yapma ve Giydirme Oyununun Özellikleri✨ 💛Ten renginizin ve saç stilinizin tamamen özelleştirilebilmesi. 💛Tekrar tekrar sonsuz stiller yaratmak için büyük bir eşya havuzu! 💛Karakter yaratıcınız için yüksek çeşitlilikte aksesuarlar. 💛Anime avatar oyunumuzda birçok kıyafet seçeneği. 💛Karakterlerinize uygun olarak çeşitli arkaplanlarla dekore edin. 💛Avatarlarınızı duvar kağıdı, profil resmi olarak kullanın ve arkadaşlarınızla paylaşın. 💛Kızlar ve erkekler için uygulamalarımızda ebeveyn kontrolü mevcuttur. 💛reklam yok.

Avatar Yapma ve Giydirme Oyunu, Girls Hair Salon, Girls Makeup Salon, Animal Doctor ve daha birçok popüler çocuk oyununun yayıncısı olan Pazu Games Ltd tarafından sunulmaktadır ve dünya çapında milyonlarca ebeveyn tarafından güvenilmektedir.

Kullanım Koşulları: https://www.pazugames.com/terms-of-use

Gizlilik Politikası: https://www.pazugames.com/privacy-policy

Tüm hakları saklıdır Pazu ® Games Ltd. Oyunların veya sunulan içeriğin, Pazu ® Games'in normal kullanımı dışında izinsiz kullanımı, Pazu ® Games'den yazılı izin alınmadan yapılamaz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.