header
QR Kod
Avast Secure Browser

Avast Secure Browser

7.7.9 geliştirici Avast Software
(0 İncelemeler) Haziran 07, 2024
Avast Secure Browser Avast Secure Browser Avast Secure Browser Avast Secure Browser Avast Secure Browser Avast Secure Browser

En Son Versiyon

Versiyon
7.7.9
Güncelle
Haziran 07, 2024
Geliştirici
Avast Software
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.avast.android.secure.browser
Şimdi İndir

Avast Secure Browser Hakkında Daha Fazla

Avast Secure Browser yerleşik VPN'i, reklam engelleyicisi ve eksiksiz veri şifrelemesi ile baştan aşağı benzersiz gizlilik ve güvenlik sağlamak için tasarlanan yeni nesil bir tarayıcıdır.

Diğer "gizli tarayıcıların" sadece sizi görünmez yapmadığını, gerçek bir gizlilik ve güvenlik için yerleşik bir VPN ve tam veri şifrelemesinin gerektiğini biliyor muydunuz? Avast Secure Browser, sevdiğiniz tüm gezinme araçlarının yanı sıra, gerçek bir gizlilik sağlayan güvenli bir gezinme deneyimi için ihtiyacınız olan tüm gizlilik araçlarına da sahiptir.

Hem Android cihazlar için en iyi gizli tarayıcıyı hemen indirin!

Tarayıcı Özellikleri: Avast Secure Browser, sizi bilgisayar korsanlarından, izleyicilerden ve İSS'lerin meraklı gözlerinden koruyarak otomatik gizlilik sağlar. Yerleşik VPN, reklam engelleyici, eksiksiz veri şifrelemesi ve PIN kodu kilidi gibi güçlü gizlilik araçları sayesinde güvenli bir şekilde gezinin.

Reklamlar Olmadan Daha Hızlı Şekilde Gezinin: Avast Secure Browser, sizi yavaşlatan reklamları ve izleyicileri otomatik olarak engeller.

Güçlü Şifreleme: Gezinme verileriniz korunuyor ve gizleniyor. Bu gizli mod gerçekten gizli ve kullanışlı. Yer imleriniz, DNS'niz, IP adresiniz ve gezinme geçmişiniz şifrelenerek gizli ve güvende kalır.

Yerleşik VPN: Hızlı VPN korumasıyla mobil cihazınızı koruma altına alın ve internetteki engelleri aşın.

Tarayıcı Parola Koruması: Avast Secure Browser'ı kendi pin kodunuzla kilitleyin. Pin kodunuz AES-256 şifrelerle korunur. Güvenliğiniz için pin kodunuzun bir kopyasını herhangi bir sunucuda depolamıyoruz. Destekleyen cihazlar için parmak izi ile kimlik doğrulama özelliği mevcuttur.

İhtiyaçlarınıza Uyarlanmış Özel Gezinme Modları: Benzersiz bir gezinme deneyimi için sekmeleri özel gezinme modlarına ve gizlilik kurallarına göre gruplandırın.

Gizli Gezinme Deneyiminizi Gerçek Dünya ve Çevrim İçi Tehditlere Karşı Koruyun: Tarayıcınıza yalnızca siz erişin. Gizli gezinme verilerinizin şifrelenmiş ve PIN kodu veya parmak izi ile kilit altında olduğundan emin olarak mobil cihazınızı arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşın.

Gizli Video İndirme Aracı: Bir videonun kullanılabilir olmasının yanı sıra güvenli ve şifreli bir medya kasasına indirildiğini otomatik olarak tespit eder. Birden fazla indirme için eş zamanlı olarak duraklatma, devam ettirme ve otomatik olarak yeniden bağlanma işlemleri gerçekleştirin.

Güvenli Platformlar Arası Eşitleme: iOS, Mac, Android ve/veya Windows platformlarında şifrelenmiş yer işaretlerinizi ve tarayıcı geçmişinizi Avast Secure Browser ile eşitleyin.

Tüm beta testi katılımcılarının sağladığı destek için teşekkür ederiz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.