header
QR Kod
AutoHue (Tasker Plug-in)

AutoHue (Tasker Plug-in)

geliştirici Cuberob
(0 İncelemeler) Mayıs 02, 2024
AutoHue (Tasker Plug-in) AutoHue (Tasker Plug-in) AutoHue (Tasker Plug-in) AutoHue (Tasker Plug-in) AutoHue (Tasker Plug-in) AutoHue (Tasker Plug-in)

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 02, 2024
Geliştirici
Cuberob
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
₺3,99
Paket Adı
com.cuberob.autohue
Şimdi İndir

AutoHue (Tasker Plug-in) Hakkında Daha Fazla

✭Requires Tasker or Locale to function✭

Bu uygulama, uzaktan kumandaya uzanmadan Philips Hue ışıklarınızı kontrol etmek istediğiniz oldu mu? Evinize girdiğiniz anda ışıkların otomatik olarak açılmasını ister misiniz? Yeni bir bildirim aldığınızda ışıkların yanıp sönmesini istiyor musunuz? İşte AutoHue ile bunların hepsini ve daha fazlasını yapabilirsiniz! AutoHue, Hue ve LIFX Işıklarınızı Tasker'ın desteklediği her şeye tepki vermeye programlamanıza olanak tanır! Bu özellikler arasında güç, renk, parlaklık, uyarılar (yanıp söner), renk döngüsü ve özel JSON bulunur.

Not: Hue kullanıcıları için: Uygulama sadece yerel (WIFI) ağınızda çalışır, bu durum şu anda Hue API'deki bir kısıtlama nedeniyle geçerlidir.

Komut göndermenin yanı sıra ışık ampullerinin veya hue köprüsünün durumunu da alabilirsiniz. Bunları kullanarak daha güçlü eylemler oluşturabilirsiniz!

Hue ve LIFX'in yanı sıra bu eklenti, Philips Hue köprüsüne bağlı olan herhangi bir ışık ampulünü (örneğin Osram ve Ikea Trådfri) desteklemelidir. Bu ampullerle ilgili sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen benimle iletişime geçin, çünkü şu anda resmi olarak desteklenmemektedir.

Not: Bu uygulama hala Philips Hue köprüsünüzle çalışıyor olsa da, gelecekte bunu yapmaya devam etmeli, ancak artık güncellenmiyor ve bakımı yapılmıyor. Yıllar boyunca verdiğiniz tüm destek için teşekkür ederiz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.