header
QR Kod
Asya Mingle: Asyalı bekarlar

Asya Mingle: Asyalı bekarlar

7.17.2 geliştirici Mingle Dating Chat & Connect
(0 İncelemeler) Şubat 21, 2024
Asya Mingle: Asyalı bekarlar Asya Mingle: Asyalı bekarlar Asya Mingle: Asyalı bekarlar Asya Mingle: Asyalı bekarlar Asya Mingle: Asyalı bekarlar

En Son Versiyon

Versiyon
7.17.2
Güncelle
Şubat 21, 2024
Geliştirici
Mingle Dating Chat & Connect
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mingle.asianmingle
Şimdi İndir

Asya Mingle: Asyalı bekarlar Hakkında Daha Fazla

✨ AI Asistanımızı Tanıtıyoruz!
- Bir kişi gibi zaman, sadece kalp tıklayın ve onlar geri isterseniz, size her ikisi de bağlayacaktır

Yapay zekanın etkileşimlerinizi nasıl geliştirebileceğini deneyimleyin. Bu uygulama, sosyal ağ ve flört uygulaması olan Asya Mingle'ın AI IceBreaker ve AI Hakkımda özelliklerini sunuyor. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar, bir konuşmayı nasıl başlatacaklarını bilemedikleri durumlarda veya kendilerini en iyi nasıl tanımlayacaklarını bilmediklerinde AI'nın yardımını alabiliyorlar.

AI IceBreaker, kullanıcıların bir anahtar kelime girmelerini istiyor ve AI, bu anahtar kelimeye uygun olarak 3 adet IceBreaker mesajı öneriyor. Kullanıcılar, önerilen mesajlardan birini seçerek gönderebiliyor veya yeni bir anahtar kelime deneyerek farklı mesajlar alabiliyor. Son seçimleri ise bir sonraki sefer için kaydediliyor.

AI Hakkımda özelliği ise kullanıcıların kendilerini en iyi nasıl tanımlayacaklarını bilmedikleri durumlarda AI'nın yardımını alabilecekleri bir özellik. Kullanıcılar, bir anahtar kelime sağlayarak AI'nın 3 farklı "Hakkımda" açıklaması oluşturmasını sağlayabiliyorlar.

Asya Mingle uygulaması, Asya insanları için en iyi sosyal ağ ve flört uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, Asya'daki yerel halktan veya dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla tanışabiliyor, sohbet edebiliyor ve hatta yeni bir ilişki bulabiliyorlar. Asya Mingle, diğer ağlardan farklı olarak video profillerine de sahip bir uygulama. Bu sayede kullanıcılar, videolarıyla kendilerini daha doğru bir şekilde ifade edebiliyor ve kişiliklerini parlatıyorlar.

Asya Mingle'ın diğer bir özelliği ise flaş sohbet. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, resim, video veya ses klipleri göndererek daha eğlenceli bir sohbet deneyimi yaşayabiliyorlar. Ayrıca uygulama, kullanıcıların yakınlarında bulunan kişilerle sohbet etmelerine olanak sağlıyor ve dünya sohbet odalarına katılarak farklı ülkelerden insanlarla tanışmalarına da imkan veriyor. Asya Mingle, yeni insanlarla tanışmak, arkadaş olmak veya bir tarih bulmak isteyenler için ideal bir uygulama. En önemlisi de, tüm bu özelliklerin ücretsiz olarak sunulması. Şimdi Asya Mingle'ı indirerek yeni insanlarla tanışmaya başlayabilirsiniz.

Asya Mingle, grup sohbet odaları, özel gelen kutusu, fanlar, arkadaşlar, video ve fotoğraf profilleri gibi birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, yeni insanlarla tanışabilmenin, bölgesel veya küresel olarak arkadaş edinebilmenin, fanlar oluşturabilmenin ve komik/ilginç videoları görebilmenin yanı sıra bir kişiyle tanışmak istediklerinde sadece bir kalp tıklayarak bağlantı kurabili

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.