header
QR Kod
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu

Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu

7.7.1b geliştirici Gameloft SE
(0 İncelemeler) Haziran 11, 2024
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu

En Son Versiyon

Versiyon
7.7.1b
Güncelle
Haziran 11, 2024
Geliştirici
Gameloft SE
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM
Şimdi İndir

Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu Hakkında Daha Fazla

Gameloft'un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8'de 300'den fazla lisanslı araba ve motosiklet ile 75'ten fazla pistte aksiyon dolu yarışlar seni bekliyor. Sürücü koltuğuna geçtiğin anda, bu heyecan dolu yüksek süratli yarış dünyasında kendini kaybedeceksin.

Sıcak Nevada Çölü'nden Tokyo'nun hareketli caddelerine kadar pek çok etkileyici manzara ve senaryoyu keşfet. Yetenekli yarışçılarla karşılaş ve heyecan dolu meydan okumalara katıl. Özel yarış etkinliklerinde sınırlı süreli yarışlara katıl. Arabanı benzersiz bir yarışa hazırla ve asfaltta drift becerilerini sergile.

Lisanslı lüks arabalar ve motosikletler Asphalt 8'in başrol oyuncularıdır. En üst düzey markaların koleksiyonları, Lamborghini, Bugatti ve Porsche gibi markaların etkileyici koleksiyonları burada yer alır. 300'den fazla yüksek performanslı araba ve motosikletin yanı sıra çeşitli yarış motorlarının gücünü keşfet. Arabalarını ve motosikletlerini kişiselleştir ve tasarla. Farklı dünyaları ve senaryoları deneyimlerken özel sürüm arabaları topla ve drift tekniğini mükemmelleştir.

Yarış stilini sergile ve yarışçı avatarını kişiselleştirerek yaratıcılığını konuştur. Arabana uygun eşsiz bir görünüm tasarlamak için kıyafet ve aksesuarları özenle seç. Yarış pistlerinin hakimi olurken göz alıcı kişiliğin ortaya çıksın.

Asphalt 8: Airborne ile uçuşa geç ve yer çekimine meydan oku. Sürüşünü göklere taşımak için rampalara çık, taklalar at ve havada 360 derece dön. Diğer yarışçılarla veya tek oyunculu modda yarışırken hızını maksimuma çıkarmak için gözü pek hava manevraları ve akrobasiler yap. Kontrolleri ve ekran simgelerini kişiselleştir ve her yarışta zaferi garantile.

Hız meraklıları için sınırsız içerik sunan Asphalt 8, yarış tutkusunu hiç bitmeyen yeni içeriklerle ateşler. Düzenli güncellemeler al, güçlü araba yükseltmelerinin kilidini aç ve rekabet dolu pistlerin hakimi ol. Sezonlarda gezin, canlı etkinliklere katıl ve benzersiz oyun modlarını keşfet. Sınırlı süreli Kupalarda yarışarak en yeni arabalara ve motosikletlere erken erişim gibi değerli ödüller kazan.

Heyecan dolu çok oyunculu ve tek oyunculu yarışlarda boy göster. Çok oyunculu topluluğa katıl, Dünya Liginde yarış ve yetenekli rakiplerle karşı karşıya gel. Sınırlı süreli yarış etkinlikleriyle ve yarış geçişleriyle puan kazan, ödüllerin kilidini aç ve adrenalini içinde hisset. Gücünü sergile ve her yarışın dolu dolu tadını çıkar.

Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.co/website_TR

Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.co/central

Gizlilik Politikası: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/

Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use

Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.